Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyik a legbiztonságosabb...

Melyik a legbiztonságosabb hely a kocsiban?

Figyelt kérdés
barátnőm jogsit kap..és nemtudom hova üljek :D
2011. febr. 26. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:

tankba, akkor nem eshet bajod :)

Hát azt mondják hogy elvben a legrosszabb az anyósülés, annál minden csak jobb. A kérdés hogy van-e jogsid, illetve bele akarsz-e dumálni a vezetésébe, és ezt ő eltűrné-e. Ha igen akkor ülj az anyósülésre és segíts neki, figyelj helyette is. Így jobban fog vezetni egy idő után. Én (amíg nem idegesítő módon minden saroknál) szeretem azt ha valaki jó tanácsokkal lát el.


Ha nem ez az eset, akkor szerintem a vezető mögötti a jobb hely, de ebben nem vagyok biztos. Lehet hogy hátul középen jobb ülni.

2011. febr. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a vezetőülést ajánlom.
2011. febr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bízz benne, szóval ülj az anyós-ülésre! A tuti hely, a vezető mögötti, mivel ha bármi baj beüt, ösztönösen úgy csinál a vezető, hogy magát védje. Ha mögötte ülsz, a legtutibb helyen vagy.
2011. febr. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem az anyósülésre. és segíts neki. persze csak ha elfogadja és neked is van jogsid
2011. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hátul a középső a legbiztonságosabb.persze ha be vagy kötve.
2011. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A mögötte levő tankba, de két autónyi helyet hagyjatok, hogy meg tudjanak előzni és akkor meg tudtok állni ha gáz van.
2011. márc. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!