Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire igaz, hogy a Volvo...

Mennyire igaz, hogy a Volvo gyártja a legbiztonságosabb kocsikat?

Figyelt kérdés
vagy ez csak egy marketingfogás?
2011. ápr. 9. 12:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
38%
Szerintem igaz. Nagyon strapabíró kocsi, a karosszériája is erős és biztonságos.
2011. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most, hogy kínai lett, átgondolnám ezt a kijelentést. De a skandináv autók híresen biztonságosak (a Saab is). Biztonság szempontjából a Volvok mindig a többiek előtt jártak.
2011. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hogy érted hogy kjnai lett? A Volvot európaiak gyártgyák, (asszem svéd).
2011. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Hülyeség. Egyetlen kategóriában sem első a volvo a törésteszteken. Ez egy régi beidegződés, hogy "húú svéd acél" :) Tény, hogy nagyon sokat tettek régen az autók biztonságáért, sőt, volt időszak amikor a rendőrség tájékoztatta a gyárat, ha volvoval történt baleset, és a mérnökök is kimentek a helyszínre.

Szóval tényleg odafigyeltek.

Ma már nem nagyon van különbség a minőségi autók között biztonság tekintetében. Főleg, mivel globalizált lett a gyártás, mindenki mindenkitől mindent vesz, és ad is.

2011. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nem mondtam hogy az első, de erős.


>Megnéztem, valóban kínai lett. Akkor ennyit a volvo megbízhatósárágról. (xD)

2011. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
12.32 Jaj de aranyos :) Megvették a kínaiak a volvot nemrég. Igen svédországban gyártják, de már kínai a tulaj. Ahogy a lamborghini az Audié, a Ferrari a Fiaté, A bentley a volkswagen-é, a Rolls-Royce a BMW-é :) Tudod ez a globalizált világ. Ja igen, az Aston Martin meg a Fordé :)
2011. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Lamborghini és az Audi is a Vw-é amúgy.

Egyébként attól hogy kínai attól még minőségromlás egyelőre nincs. Tehát ami ma fut Volvo az utakon azok még a legbiztonságosabbak.

2011. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A porsche meg egyesült a VW-nel két éve :) Na szóval itt már mindenki mindenkivel összebútorozott! :) És akkor a franciákról még nem is beszéltünk. Dacia-Renault stb. :) Ami a volvo-t illeti, nem rossz az, ha JÓ :) Én sokat szívtam velük, S80, S60... elég megbízhatatlanok voltak, pedig garanciális majdnem új autók voltak.
2011. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Minőségromlás tényleg nem lehetséges, mert minőségről szó sincs! A biztonságról pedig annyit, hogy ez egy régről maradt marketingfogás.
2011. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekünk volvonk van.S 80-as. Soha nem is lesz más.

Igaz, hogy kínai vette meg, de ugyanúgy Svédországban rakják össze még mindig, és szinte biztos vagyok benne, hogy nem fog a gyártás rovására menni az, hogy kínai kézben van.

Szerintem az egyik legjobb autó ami még megfizethető:-)

2011. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!