Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kezdo kamionsoforkent a...

Kezdo kamionsoforkent a balesetek elkerulese erdekeben melyek a fobb szabalyok? Tapasztaltak tanacsai erdekelnenek!

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én most itt állok a Rouen-i shell kúton. (hétvége), és ingyen net,a kútról.

ha nagyon kezdő vagy sok mindent írhatnák,de ezt csak az évek és a tapasztalat hozza.

sok a baleset abból hogy a munkaadó belehajszol a kapkodásba.ezt ne hagyd.

1.szabály: odaérni,és csak a 2.idóben odaérni

2011. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

17:07

Koszonom szepen:) en is pihenon vagyok Bukarest mellett egy OMV kutnal aztan holnap hajnalban irany Austria! Azt szeretnem pontosabban kerdezni hogy egy tapasztaltabb sofor mikre figyel a legjobban?pl esos idoben inkabb kessek minhogy siessek es talan soha ne erjek oda?

2011. febr. 26. 18:12
 4/14 A kérdező kommentje:
21 :)
2011. febr. 26. 18:12
 5/14 A kérdező kommentje:
1 honapja kezdtem egyutt 1 roman sraccal es ma hallottam hogy sulyos balesete volt epp ezert kerdezoskodnek tapastaltaktol.....
2011. febr. 26. 18:14
 6/14 A kérdező kommentje:
Amugy Erdelyi vagyok
2011. febr. 26. 18:15
 7/14 anonim ***** válasza:
figyusz. ha elkésel valahonnan azt sok mindenre rá lehet fogni,és egy hét után senki se fog emlékezni rá. ha csinálsz egy balesetet 5-év mulva is emlékezni fognak rá.ne hagyd magad kapkodásba belezavarni,mert abból van a legtöbb baleset.a munkaadó az belehajtana.ez a legfontosabb a többi meg majd jön a gyakorlattal.
2011. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

kérdezhetsz bátran máskor is,de csak akkor tudok válaszoszolni ha otthon vagyok, vagy kúton ingyen neten. ingyen te is tudsz netezni fr.ben shellről, vagy osztrák-ban ömv-ről stb.

régebben jártam románt nekem tetszik.jobban szerettem arra járni mint erre nyugatra.

2011. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

és igen. a kérdésedre.esős időben inkább késs.

a lényeg, hogy mindig olyan sebességet válassz,hogy az úton minden beérkező információt fel tudj dolgozni.tehát ne csak láss az úton hanem értelmezz is.

és még egyszer mert ez fontos.SOHA NE KAPKODJ.

2011. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom :) most indulok a pihenohelyrol(Bukarest) es ha minden jol megy reggelre mar a Magyar hatarnal leszek es ha barki meg hasznos infokat tud mondani csak irja ide ha kapok ingyen netet meg feljovok ide:)
2011. febr. 26. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!