Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A Waberer's-hez felvesznek ha...

A Waberer's-hez felvesznek ha meg nem vagyok 21?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 14:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
akkor, hogy lehet jogsid?
2011. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Erelyi vsgyok 20 eves 2 eve megvan minden papirom ami a kamionozashoz szukseges 18 evesen szereztem meg mindet es erdekelne ha 20 evesen esetleg felvennenek e?
2011. márc. 1. 14:26
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
NE menj a wabiba...........mocskos banda az egész, a fizetés pedig az oldalon meghirdetett hez képest nagy kaki
2011. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tudom elhiszem de valahol el kell kezdeni es tudnom kene hogy akkor 20 evesen fel vesznek e?.... :(
2011. márc. 1. 15:44
 5/22 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen mentem a Waberershez(Hungaro).

Simán felvettek. B,C,E PÁV II.árufuvarozói.

Úgy tudom, most már a digitális söfőrkártya is kell!

4 évet dolgoztam,akkoriban még a pont elmegy kategória volt. Azt hallottam, romlott a helyzet,de ha kell a pénz akkor menni kell! Legalább az autók jók(már amelyiknek rendes gazdája volt).

2011. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ez melyik evben volt?:D azota nem valtozott??ha tudnam hogy van eselyem akar jovo heten el is mennek huznam az igat mint az allat maskepp nem lehet elkezdeni...
2011. márc. 1. 17:58
 7/22 anonim ***** válasza:

Hát lassan 10 :-)

De nézd meg a honlapjukat, vagy menj el reggel8-9 között a Nagykőrösire,ott van a "vizsga".

Ne ijedj meg! Pár alap kérdés,cmr,térkép,kötelező tartozék,AETR,szétakasztás meg ilyenek. Be kell tolatni halszálkába,azt kész. De ha nem megy ,az se baj...felvesznek!!!Max az első héten egy kis műhely,tolatgatás, aztán irány Rotterdam :-))

2011. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hat en azt hiszem megyek es megprobalom akkor:D Itt Romaniaban is kapnek de NEM VICCELEK 150E kapsz 1 honapra igaz csak az orszagba de akkor is...1 utszasepro is tobbet kap...de azert aggodok mert ha hiaba megyek el azt a penztarcam fogja banni...felek majd azt mondjak nem vagy 21 eves szevassz!!
2011. márc. 1. 20:00
 9/22 anonim ***** válasza:
Kérlek ha megpróbáltad, akkor mindenképpen mond el az eredményét, akár privátban is!!
2011. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Írd már le mi volt én is készülök hamarosan oda, ha nem találok rövid időn belűl munkát itt a közelben.
2011. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!