Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 0km-es friss jogsival ha...

0km-es friss jogsival ha felvesznek valamilyen kamionos céghez, ott először milyen munkákat kapok?

Figyelt kérdés
Jelen esetben például a napocskás cég, úgy hallottam, hogy oda felveszik a kezdőket. Gondolom nem fognak egyből beültetni egy volvo-ba,és menjek europába "össze-vissza". Lenne még egy kérdésem. Most nyáron a C jogsit fogom elvégezni, meg persze megszerzem a GKI-kártyát. Ezzel milyen munkákat tudok vállalni? Ezzel is mehetek kamionos céghez? Mert most jelenleg végzős sulis vagyok, egy éves B-vel,és belföldi fuvarozásból szedném össze a pénzt a későbbi E-re, meg persze így egy kicsit azért már szokom is a méreteket. Előre is köszi!
2011. ápr. 4. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A napocskás úgy vesz fel, h egy tapasztalt sofőr mellett levezetsz x időt, de nekik inkább C+E-s gépeik vannak.

Először inkább próbálj meg elmenni egy tüzépre sóderszállítóra, vagy városfentartóhoz avart hordani, stb...

2011. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyszer-kétszer olvasgattám már hasonló munkahelyekre álláshirdetést. Volt ahol 2-3 év rutint kérnek, van ahol már maga kamiont is. Olyat nem olvastam, hogy Null Km-rel, pontosabban friss jogsival vesznek fel, de ahogy előttem írják, mindenki elkezdte valahol. Lehet, hogy csak én fogom fel így a dolgot, de én sem adnék friss jogsis "kezébe" egy jó pár milliót érő szerelvényt. Sok sikert kívánok, és haladj egyre feljebb a "lépcsőkön"!

2011. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!