Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van aki hiába hajt gyorsan,...

Van aki hiába hajt gyorsan, nem bűntetik meg?

Figyelt kérdés

Annyi autóst látok aki 50 helyett 70-80 végig megy egy kis utcán, autó pályán 140 helyett 150 megy, és sorolhatnám.

Az ilyeneknek ennyire van pénzük a büntetésre, vagy tudják, hol mérik a sebességet, és azért mernek ennyire menni?

Szerencsés így vezetni, hogy 50 helyett 70 nel vezetek kis utcákban? Nem fognak elkapni?


2011. márc. 18. 16:33
 1/8 A kérdező kommentje:
autó pályán 130 helyett*
2011. márc. 18. 16:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Van akinek csak szerencséje van, van aki röhögve kifizeti és van akinek radardeketor/lézerblokkoló van beépítve az autójába.
2011. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Az ember nem azért hajt gyorsan, hogy megbüntessék.

2. Autópálya egybeírva és nem 140, hanem 130.

3. Honnan tudod megállapítani szemre, hogy 50-nél gyorsabban megy? (Talán nagy a hangja?)

4. Szerencsés-e -> attól függ hogy, milyen gyakorlattal, mekkora forgalomban, milyen úton...

5. A "Nem fognak elkapni?" elég hülye kérdés. Talán igen, talán nem.

2011. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 AtyeszLL ***** válasza:

15 éve gyorsan hajtok. Szeptemberben fotóztak le 66Km/h-val Aszódon, amiről tudjuk, hogy elég becsapós hely.

Ha közlekedsz, akkor KELLENE figyelned a forgalmat.

És ha nem csak nézel, hanem látsz is, látod a többi autós mozgásából, jelzéséből, hogy mérnek valahol.

A tuti helyeket meg már ismered.

(mondjuk Aszód is ilyen, de tegyük hozzá, nagyobb tempóval is lefotózhatott volna, ha néhány méterrel messzebb lát)

2011. márc. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, van aki megússza. Engem 7 év alatt kétszer mértek be, mert hiába figyelek, néha nem veszem őket észre.

A lakott területen nem a büntetés miatt kell normálisan közlekedni, hanem mert ott emberek léphetnek ki eléd.

Lakott területen kívül úgyis mindenki tolja neki, pl. a 85-ösön néha 110 körüli tempónál is úgy érzem lassú vagyok a forgalomhoz képest.

2011. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kretén válasza:

Én motoros vagyok,de azér kommentelek:)

Szerencsém nekem tuti nincs..

lakott területen belűl kismotorral 40es táblánál 87el és nembasztak meg

egyszer meg figylemeztettek ugyanugy 40esnél lyan 75-80al

2011. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha gyakran csinálja az ember,előbb utobb biztos belszalad a trafiba.
2011. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nagyrészt gyorsabban hajtok mint a megengedett. Gyakran azért mert annyira felidegesít a sok töketlen vezetéshez 0 érzékű ember, aki telefonnal kezében mellém áll be kanyaridáskor egysávos utcában.

a másik eset ha gyorsan megyek az akkor amikor megnézem hogy van-e rendőr, ha nincs visszafele megnézem mennyit meg a kocsi.

2011. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!