Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miket hibáztál, mikor tanulni...

Miket hibáztál, mikor tanulni vezettél?

Figyelt kérdés

Voltak nagy hibák, agy csak apróságok voltak?

Nekem az elején az út tartás volt a nehéz, meg a kis-nagy ívben kanyarodás, meg a sok rohadt jobbkezes utcák...:S


2011. márc. 22. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
én junius 15én kezdtem a két hetes tanfolyamot és julius 30.án már csak az okmányirodába kellett mennem...szal nem hibáztam:)
2011. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Legnagyobb hibám volt, hogy be voltam tojva az egésztől. Aki ugyanis be van tojva, az nem tud normálisan koncentrálni. Ezt is mondogatom ifjú rokonaimnak, hogy csak ne féljenek, és akkor minden simán fog menni, már csak egy kiváló oktató kell akkor.

Az én félelmemet bevallom, csak az automata sebváltó vette el, a férjem régi váltós autóját még mindig nem merném vezetni, hacsak nem az életem múlna rajta! :D

De ez így jó, aki fél, az ne üljön volán mögé, és nem lehet baj!

2011. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem elég vicces dolgaim voltak. EGyszer úgy fékeztem, hogy keresztbe tettem a lábam. Az oktató teljesen kiborult.
2011. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mikor tanulni vezettem? Azaz éppen iskolába mentem kocsival? Azt, hogy 250km/h-val repesztettem, mert vizsgára siettem az esti suliba.


Amikor pedig vezetni tanultam, akkor a legtöbb gond a gyorshajtás volt. Már első alkalommal, mikor kimentünk az útra (pedig akkor még 60 volt a megengedett, nem 50) már 70-80-nal mentem.

2011. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Keménykedtem a kamion ellen, nem akartam engedni , h megelőzzön.A végén fékezni is kellett kicsit.

Olyan is volt, henet közben állítottam be a tükröt és közben átmentem a szembesávba, amikor ezt észrevettem olyan hirtelen rántottam vissza , h az oktatóm majdnem felébredt .Mert általában csak másnaposan szunyókált. Szerinte erről szólt az oktatás.

A vizsgán pedig egyirányú utcából balra fordultam , jobboldali sávból.Nem volt időm átsorolni.Végül is ezért nem vágtak el.

2011. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a 2. válaszolónak, ha autómata sebváltós autón teszed le a jogsid akkor az nem érvényes a manualisra nekem ezt mondta az oktatóm.


nekem annyi volt, h tele zöldbe harmadikként mentem be:D

2011. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Második vagyok:


természetesen én is hagyományos sebváltós autón tanultam és vizsgáztam. Utána azonban lehet automatára váltani, ez nem törvényszegés. :)

A fordítottja azonban - mint te is írtad - már nem igaz: automatán tanulók és vizsgázók utána csak azt használhatják.

2011. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem voltam elveszett, de azért csináltam pár hibát :D


pl kétsávos körforgalomban bezúztam egyből középre, mert nem volt sehol senki és szemetes volt az út :D Ez az életben nem olyan nagy baj, de vizsgán buktató tényező :D


mikor kezdtem, nem ment jól az emelkedőről kézi és lábfékes elindulás,nehezen tartottam rutin pályán a saroktolatás ívét, illetve a kanyarodásnál néhányszor nem sikerült a sávokat rendesen tartani. Gyerekbetegségek :)


Volt olyan alkalmam, mikor azt hittem, megálltam stop táblánál, de az oktató azt mondta, hogy nem tettem, szóval csak fejbe történt meg, és csak vissza léptem egyesbe..


Egyébként vizsgán nem tanult, bonyolultabb szituációkat is jól megoldottam, csak az előrelátásra hívták fel a figyelmet.


Ami meg nagyon jól ment rutinon: mindenféle parkolás, előre, hátra, köríves megfordulás, és a szlalom :D :D :D

2011. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!