Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lányok mikor és hogy történt...

Lányok mikor és hogy történt a legelső alkalom amikor magassarkúban vezettél, vagy csak próbáltál de nem bírtál magassarkúban vezetni?

Figyelt kérdés
Milyen autóval történt és hogy sikerült az eset, és ha akkor nem ment most már tudsz-e magassarkúban vezetni?
2010. okt. 2. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

2006 szeptemberben kaptam jogsit, és már akkor kipróbáltam magassarkúban, mert úgy voltam vele, hogy nem fogok azért mindenhová laposban járni, hogy tudjak vezetni. Rögtön az első jól sikerült, szerintem néha még jól is jött a sarok, jobban tudtam "hintáztatni" a lábfejem, stb. Nem okozott gondot. Azóta is magassarkúban vezetek, ha úgy adódik, hogy az van rajtam, egyáltalán nem akadály. Sokkal veszélyesebbnek tartom, ha olyan cipő van rajtad, ami nem fogja a lábad, nem "kapaszkodik". Na az viszont balesetveszélyes.


25/L

2010. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
32%
Én magassarkúban tanultam meg vezetni. De azt hozzá kell tennem, hogy kb. 4 cm-es volt a sarok, és nem tűsarok, hanem kicsit szélesebb. Nagyon jól tudtam rajta én is hintáztatni a lábam, és mikor később másik cipőt vettem fel, nem ment úgy. Azóta viszont nem vezettem, nem próbáltam ki többféle cipőt.
2010. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%

csajok!

magassarkúban nem vezetünk

2010. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
62%
kész balesetveszély
2010. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A héten sikerült a forgalmi vizsgám,nem lehetett magassarkúba vezetni,de későbbiekben lesz olyan helyzet ahova magasarkúba megyek kiváncsi vagyok hogy fogok boldogulni:D:-)
2010. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyám is magassarkúba vezet és észre se veszem amikor mellette ülök. ugyanugy vezet abba is.

biztos lehet csak meg kell szokni és kész

2010. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nők olykor praktikusabbak, kell az autóban tartani egy lapossarkút, beülsz, felveszed, vezetsz, kiszállás előtt visszacseréled...

Én egyébként szeretek mezítláb (nyáron, leesős papucs helyett) vezetni...

2010. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem fél éves volt a jogosítványom, amikor először megpróbáltam egy magas sarkú csizmában vezetni. Igazából nem volt gond a magas sarok miatt, inkább a csúszós talp miatt voltam bajban (szó szerint tükörsima talpa volt a csizmának, ahogy sok magassarkúnak...), elég kellemetlen volt, ahogy csúszkált a cipőm a pedálokon. Aztán úgy alakult az életem, hogy nem volt többször alkalmam se magassarkúban sem máshogyan vezetni:(
2010. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!