Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szemétkednek elsősegély vizsgán?

Szemétkednek elsősegély vizsgán?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
ez teljesen attól függ milyen a vizsgáztató.általában azért elég szigorúan veszik ezt. nálunk legalábbis ez volt. azt nem mondom hogy szemétkedtek de elég sokan megbuktak szóval nem volt az hogy valahogy átlökik az embert. de szerintem ez teljesen változó.
2011. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen változó, engem lazán átengedtek pedig nem sokat tudtam
2011. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 hete kísértem a barátomat EÜ vizsgára, kb 2-3 mondatot ha el tudott makogni akkor átengedték, kb 30-an voltak és mindenki átment.


Amikor én csináltam akkor 30 emberből asszem 7-8an mentünk át, ott iszonyat szigorú volt a VB, engem is majdnem megrántott, mert kicsit belebonyolódtam a háromszög kendőbe.

2011. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi a szemétkedés, ha semmit se tanultál meg, akkor úgy fogod érezni, hogy szemétkednek.
2011. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom, hogy még aktuális-e, de azért leírom. :)

Tegnap vizsgáztam és átmentem, 15-ből 2 bukott és jogosan.

Nézd át a tételeket akkor nem érhet meglepetés. A VB kérdésére válaszolj, nem szereti ha rizsáznak. A sérültek fektetését nézd át, azokat nem szabad keverni.

Ha tanulsz, akkor átmész.

2011. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!