Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » El lehet felejteni vezetni?

El lehet felejteni vezetni?

Figyelt kérdés

Ha valaki megszerzi a jogsit, és utána mondjuk 1 hónapig nem vezet, lesznek gondjai?

Vagy mennyi idő, amíg az ember elszokik a vezetéstől?


2011. ápr. 7. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább csak kijössz a gyakorlatból, bár kezdő vezetőként amúgy nincs túl sok.


Tavaly nyáron lagziba mentünk és én vezettem odafelé. Velem volt a barátnőm és a szüleim. Bevállaltam a józan sofőr programot, de mégse tudtam ellenállni, hogy igyak, így ittam. Alkohol hatása alatt nem akartam vezetni, így annak adtam a kulcsot, aki nem ivott (anyám). De Ő előtte 10 évig nem vezetett, mert akkor már mindenkinek volt jogsija és jobban szeretett inkább hátul ülni. A jogsiját szépen mindig meghosszabította, de nem vezetett soha, igaz előtte 10 évig rendszeres nyomta a pedálokat. Úgy vezetett hazafelé, hogy csak néztünk. Kedvet is kapott újra és azóta aktívan vezet a mi nagy örömünkre (legalább mindig van egy ügyeletes józan sofőr)

2011. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!