Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Rutin vizsga, indulás előtti...

Rutin vizsga, indulás előtti teendők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérésem, hogy aki tud vmi honlapot vagy bármit, ahol le van írva hogy a rutin vizsgán mit kell a kocsin ellenőrizni indulás előtt (mit kell mutatni, mondani) azt kérem linkelje be! köszönöm!


2011. ápr. 8. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
az oktatódnak el kell, hogy mondja am lámpák, gumik, fék és kormány ez a 4 kötelező + még húzni fogsz 1-et én nekem meg kellet mutatni az ablakmosó folyadék tartályát...
2011. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mely részeket kell ellenőrizni, csak a részletek nincsenek meg, a lapot amit az oktató adott elhagytam :S
2011. ápr. 8. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudok linkelni ilyet,de az oktatódtól kaphatsz egy papírost,ami tartalmazza ezeket.Legalábbis én kaptam egy tételsort.Úgy emlékszem,van egy "műszaki" része,aztán forgolódsz egy kicsit az autóval.A műszaki részében van pl.olaj,víz,fék,ablakmosó folyadék szint ellenőrzés,lámpák,műszerfalat kell bemutatni meg hasonlók.Az elindulás előtti teendők mindenképpen a lámpák ellenőrzése.Az összeset.Most jut eszembe,hogy én anno emlékként eltettem ezeket és valahol megvannak ezek a tételek.Ha nem lesz,aki segítsen,megpróbálom előkeríteni és lefotózom.De nem ígérem,mert lövésem sincs,merre van.
2011. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs!Amikor elkezdtem írni,még üres volt a placc.:)
2011. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérj az oktatódtól egy másik tételsort legfeljebb cserébe lefénymásoltatsz neki 2 példányt és akkor ennyi tuti fog adni.
2011. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!