Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha valaki kezdő vezető, és...

Ha valaki kezdő vezető, és nyomják a tapasztaltak a duát, mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Oké, hogy van valakinek jogsija, de az nem jelenti, hogy tud is vezetni.

És ha valamit rosszul csinál, vagy feltart valakit, vagy hirtelen megállna, akkor mögötte nyomják a dudát.

Ilyenkor kell valamit tenni?

Mármint elnézést kérni, vagy akármi?


2011. ápr. 12. 15:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én mindig terveztem, hogy alkalmas helyen,(mondjuk egy kereszteződésben, ahol nem bírják kivárni, míg kikanyarodom) kiszállok, hátra sétálok, és megkérdezem a dudálót szüksége van-e valami segítségre, esetleg gyógypedagógusra, mert ez esetben állok rendelkezésére. Persze sose mertem megtenni.

Mindenesetre még gondosabban mérlegelem el lehet-e indulni, nehogy pont a zavarás miatt okozzak balesetet. Attól tartok ettől kicsit tovább kell várniuk szegény mögöttem állóknak. De még mindig jobban járnak, mintha ott kéne maradniuk tanúskodni...

Még régen olvastam, hogy hasonló helyzetben valaki egyszerűen kiszállt a kocsiból, besétált a kereszteződésbe és átnavigálta a reménytelen mazsolát. Az illető aztán egy lap levelezési rovatában mondott köszönetet a "jótevőjének".

2011. máj. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!