Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nehéz az elsősegély vizsga?

Nehéz az elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés
Holnap fogok vizsgázni elsősegélyből.A stabil oldal fekvés meg az újraélesztés megy de a tételektől félek.Kb. hogyan zajlik egy ilyen vizsga?
2011. ápr. 27. 15:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
94%
Az enyém tök komolytalan volt. Párban kellett bemenni, hogy egymáson meg tudjuk mutatni a stabil oldalfekvést, stb. Közben kérdéseket tettek fel random, de tételt nem kérdeztek. Kb öt egy-két mondatban megválaszolható kérdést kaptam, nem voltak kekecek, sőt, engedékenyek voltak. Tíz percig voltam benn, ebben bennevolt két stabil oldalfekvés beállítása, meg a vizsgáztatók személyes jellegű cseveje is.
2011. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:

Köszi!

Vizsgázott valaki Veszprémben?

2011. ápr. 27. 15:25
 3/62 anonim válasza:
100%
Én tegnap vizsgáztam, kb 15 emberből 2 bukott. Tételt kellett húzni, és azt elmondani (nekem ez volt: bácsi véletlen elvágta a csuklóját, élénkpiros vérzés stb, megjelentek a sokk tünetei.) megkérdezte , hogy milyen vérzés hogyan látnám el. és még el kellett mondanom, hogy hogyan fektetnék egy fejsérüléses embert. Ennyi, nálunk nem volt beugró...előttem vizsgázott az egyik aki bukott, én úgy gondolom, hogy jogosan buktatta meg a vizsgabiztos, mert nyaki ütőeres vérzésre akart nyomókötést rakni.
2011. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

Megbuktam. :S

De nagyon bunkó volt a vizsgabiztos..30-ból kb 3-4-en mentek csak át.Engem úgy buktatott meg hogy az elején rosszul néztem a bábu lélegzését és már rögtön meg is buktatott..

2011. ápr. 29. 14:08
 5/62 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Én ettől a vizsgától féltem a legjobban, nekem ez volt az utolsó, már minden megvolt még február 25én.. én nem buktam meg, de a kötelező kettőt, tehát a stabilt meg az újraélesztést komolyan vették.. csak újrakellett élesztenem a babát, aztán 2 tétel volt, szinte elmondta helyettem a vizsgabiztos. szolnoki vok. nálunk ennyi volt. de nálunk is húztak meg embereket akik nemtudták.. de én rajtam látta a vb hogy nagyon izgulok :D
2011. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
91%
de ha akart volna simán megbuktat. am pont ma kaptam meg a jogsim xD
2011. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nekem szerdán lesz az elsősegély vizsgám.


Voltam két tanfolyamon is (autósiskolát váltottam,és ezért) és teljesen összekavarodtam abban,hogy a betegvizsgálatot a bábun,vagy pedig a társunkon kell végrehajtani?


Mert egyik helyen a bábun,másik helyen a társunkon végeztük el.


Pontosan mi ennek a menete? Miknek kell elhangoznia?

2011. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%
Én ma voltam. Kicsit izgultam nem volt nehéz. Sikerült átmentem.
2012. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 Bartalos László M. válasza:
93%

A teljes EÜ vizsga anyaga videó formátumban:


http://www.youtube.com/playlist?list=PLa3kXW4zAiiHWtkAUn2PN_..

2013. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim válasza:
100%
Én most megyek. Mar megvan minden csak elsosegely kell. Nem nagyon tanultam ra remelem sikerul
2015. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!