Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért vezetnek egyesek lassan,...

Miért vezetnek egyesek lassan, feltartóan, de ha megelőzöm, akkor Ő van kiakadva?

Figyelt kérdés

Annyiszor volt már, hogy van akit megelőztem, mert lassan haladt, még 50 nél is lassabban, és akkor megfogta magát, belehúzott, és előzni tilosnál záró vonalnál megelőzött, és rám húzta a kocsit, majd befékezett.

És nem értem, az ilyen embereknek mi a bajuk?


2011. máj. 11. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen rossz napjuk van ,nem szereti őket a feleségük ,ha van a gyerekei le sem tojják és muszáj ,hogy keménykedjen valakivel.Aznap éppen te vagy az áldozat.Hogyha nekimész akkor meg te leszel a hibás mert nem tartod be a követési távolságot.

Az ilyen emberek egyszerűen a lesajnálni való kategóriába tartozik.Sajnos nem lehet mit tenni ,csak akkor hogyha felveszed fedélzeti kamerával a szabálytalan manőverét és azt odaadod a rendőröknek.

2011. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyökereket kéne megbüntetni nem azt aki gyorsabban megy 2km/h-val.
2011. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én jöttem hazafele 100-105-ös tempót tartva lakott területen kívül. Belejött a seggembe egy nyomi, és mivel szemben folyamatosan jöttek, ezért nem tudtam elengedni. Ő folyamatosan mászott az autó hátuljához, és rángatta kifele a kormányt, hogy nézelődjön. Kezdett elgurulni a gyógyszerem, és elkezdtem picit fékezgetni, szép lassan vissza 90-ig. Ez őt még jobban felidegesítette, tiszta idegbeteg módjára viselkedett, és belement egy olyan előzésbe, ami elég necces volt. Nem értem az ilyeneket. Neki már a 105 sem utazótempó, 130 kell.
2011. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Idegbeteg arrogáns ön-, és közveszélyes állatok.állatok.

Webkamera a szélvédőn sokat segíthet egy problémás eset tisztázásában ha atrocitássá fajul az eset.

2011. máj. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat az en tapasztalatom inkabb az, hogy nincs betartva a sebesseg korlatozas(tehat szkeptikusan fogadom en azt az "50-nel is lassabban" sebesseget)


Ezen felul meg sokan ugy erzik, hogy tobb joguk van mert teszem azt ok 50 helyett 57-tel akarnak menni. Amire meg lassuk be jogosan gurul el a lassabban halado gyogyszere.

Akkor meg plane ha a lassabb azert megy lassabban mert elotte is 50-nel mennek.


(Amugy Ausztriaban ez meg ga`zabb. Ennyi eroszakos tuskot az utakon.)

2011. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!