Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen pozícióból készülnek a...

Milyen pozícióból készülnek a képek?

Figyelt kérdés

Piros lámpán való áthaladást figyelő kamerákat hogy helyezik el? A készített képeken látható a jelzőlámpa is?

17.-én átmentem egy sárgán de nem tudtam volna biztonságosan megállni, kamerás a kereszteződés, de nem tudom hogy az figyeli-e vagy csak a forgalmat, mindenestre félek hogy komoly büntetést kapok :S Ha jól tájékozódtam 60 npajuk van kiküldeni, általában kivárják vagy hamarabb küldik a birságot ha lesz? Ha gondoljátok lerajzolom hozzávetőlegesen a kerszetződést illetve a kamerák állását.


2011. jún. 29. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

" Ha gondoljátok lerajzolom hozzávetőlegesen a kerszetződést illetve a kamerák állását. "


Úgy őszintén,kit érdekel ez rajtad kívül ?

2011. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz biztonságosan megállni, akkor "nyugodtan" átmehetsz a sárgán.
2011. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!