Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szabályos kamionnal visszatola...

Szabályos kamionnal visszatolatni a pályára a lehajtón (kép)?

Figyelt kérdés

Autópályán megálltam egy kijelölt pihenőnél. Volt egy "út" amin kamionok álltak egymás mögött, és egy elfért volna mellettük, és vissza a pályára a gyorsítón. Csak oda nem fért volna be, mert sokan voltak, és az egész parkoló tele volt hosszan. És volt a WC mellett egy autós rész, ahol autók parkoltak, meg kamionok a másik szélén az útnak. Na megállt mögöttük egy kamion, bement a sofőr WC-re. És nem fért el az autó meg a kamionok mellett, hogy mehessen a jó irányba.

És benyomta az elakadás jelzőt, és elkezdett feltolatni a pályára a lehajtón. Szerencsére nem jött le senki ott a pályán, mert elég gyorsan jönnek ott, és kanyar van, meg bokrok, és hirtelen lehet észre venni, hogy valaki ott van-e autóval.

És így vissza tolatott, és megállt, majd szépen elkezdett ott gyorsítani, és felment a pályára.

Megpróbáltam lerajzolni :) Amit besatíroztam ott álltak autók kamionok. A zöld nyíl ahol menni kéne, meg a pálya haladási iránya, a piros, ahol vissza tolat. és elindul.


[link]


Szabályos ez? Rendőr megbüntette volna, ha ott van?

Mert végül is nem tudott hol elmenni, mert nem fért el, és a kamionosoknál nem fért oda, meg a másik oldalt, ha valaki el akar menni kamionnal nem tud, mert ugye mind a 2 oldal foglalt. Ezt elfogadja kifogásnak a rendőr?


2011. júl. 15. 18:00
 1/2 anonim válasza:
nem
2011. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó rajz. :-)

Nem, igen, nem.

2011. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!