Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Valaki leírná hogy hogyan...

ChrisMix kérdése:

Valaki leírná hogy hogyan lehet kamionos? Mit kell elvégezni? És milyen jogsi kell és van külön KRESZ hozzá?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 13:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Tévedsz, a Waberer's vesz fel 0km-es kezdőket is.

2011. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Meg azt hiszem a Szemerey is.
2011. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ja meg a Horváth Rudi is:)
2011. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Hát az utolsó kettő nemtudom honnan szedi ezt a marhaságot :D sem a szemerey, a horváth rudi meg aztán végképp nem vesz fel kezdőked. HR-nál minimum 3 éves gyakorlatra van szükség, szemereynél asszem 2. csak a wabi vesz fel nullkilóméteres sofőröket
2011. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mind a hármat én írtam:D A Szemerey-ről hallottam, hogy belehet próbálkozni kezdőként. A Rudi meg tényleg vesz fel kezdőket: [link]
2011. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Hát én jelentkeztem náluk, és elküldtek a pibe konkrétan.
2011. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
HELLÓ és amúgy tanúlmányok szempontból iskola mien követelményeket kérnek?
2012. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-nek. Kötelező hozzá a 8 általános iskolai bizonyítvány!


Ennyi elég is, mármint ami az iskolai végzettségeket illeti!

Sőt, azt szeretik, ha minél tanulatlanabb, ökrök mennek oda, akiket utána kellőképp tudják ugráltatni, lehúzni, csicskáztatni! Ne tudj semmit, ne beszélj vissza, ne emeld fel a szavad, ha igazságtalanság ért! Ne állj ki a szegényekért! Csak szótlanul robotolj!

Ha levonásod van, tűrj, ne szólj, ne legyen érettségid, ne legyen diplomád, csak hajtsd le a fejed a kizsákmányolók előtt!

Ezt szeretik!

2014. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!