Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol s hogyan lehet levelezőn...

Hol s hogyan lehet levelezőn elvégezni a Kresz tanfolyamot? S tényleg bármelyik oktatóhoz lehet utána menni gyakorlatra? Vagy hogyan van ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bemész bármely iskolába, ott is mondhatod, hogy nem jársz be, otthon megtanulod, de a pénzt kifizeted. Sehol nem fognak nemet mondani. A gyakorlatot annál végzed akinél akarod akkor is ha besétálsz egy autósiskolába és ott csinálod az elméletet. Az csak a közhiedelemben van, hogy ahol az elmélet ott kell a gyakorlatot is.
2011. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ez a közhiedelem úgy működik, hogy amikor beiratkozol egy tanfolyamra, akkor szerződést kötsz az autósiskolával. Az igaz, hogy nem kötelező a gyakorlati részt is ott elvégezni, ahol az elméletet, de akkor a KRESZ-vizsga után autósiskolát kell váltani, egy úgynevezett "Tanulóáthelyező" nyomtatvánnyal, amivel el kell menni az új helyre és ott újra beiratkozni.
2011. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tanulóáthelyezéssel átvett tanulóknak általában a több pénzt kell fizetniük az új helyen, vagy az átvételnek van egy fix díja.


Már többször leírtam, de most is:

A kresz tanfolyam nem felesleges, nagyon sok olyan hasznos dolog hangzik el, amit soha többet senki nem fog elmondani, viszont a forgalomban fontos lehet. Ezek többsége sehol sincs leírva. A kresz könyv ma már csak nyers jogi szöveg, majdnem egy az egyben a szabályzatból, tehát abból sok dolog nem fog kiderülni.


Ezen a pár órán nem szabad spórolni, főleg hogy az életben egyszer kell végigülni. Akkor viszont kell!


Ha van benned egy kis felelősségérzet, akkor jársz elméletre is!

2011. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jártam elméletre,csak könnyebb lenne . Meg én ugy gondoltam ez e-learning rndszerben megy..
2011. ápr. 24. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!