Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Pestről siófokra kispolszkival...

Pestről siófokra kispolszkival az m7 esen vagy a régi 7esen mennétek? és miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még autóval is a 7esen megyek, mert nem sietek és kicsit drága a pálya ekkora távolságra.
2011. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a régin, ha ráérsz. M7-es fizetős, annak jó, aki siet vagy tud gyorsan menni. Te nem fogsz tudni 130-140-nel repeszteni, azt meg ingyen is megteheted a régi 7-esen, hogy 100-zal gurulj és legalább nem kell téged kerülgetni:)
2011. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, hogy hogyan kényelmesebb és melyik éri meg jobban neked. Autópályán szerintem biztonságosabb, gyorsabb. Amúgymeg csomóan mennek a hazai autópályákon 100-al, még nagyértékü autókat is látni elvétve. Kikerülöm őket, azt kész. Nem értem ezt a felfogást, ha valakinek csak ilyen autóra telik, akkor az már nem is olyan ember, mint bárki más és nem mehet autópályán?
2011. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak akkor menj fel a pályára ha tudsz tartani egy százas tempót, mert különben a sok idegbeteg román meg ukrán letol az útról (persze fehérvártol jó mert 3 sáv van)
2011. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!