Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy viselnék az autósok ha...

Hogy viselnék az autósok ha hozzájuk vágnának (úgy értem a kocsijukhoz) valami kemény tárgyat bosszúból, mert mellékutakon, de fő utakon is a gyorshajtás miatt a nagyobb pocsojákból cunamit csinálnak a járókelőkre?

Figyelt kérdés

Ha ilyen osmányul romlott az autósok morálja, akkor én minek foglalkozzak azzal, hogy ilyen bosszúálló akarok lenni?

Egy olyan kis utcába ahola járda csak 1 méter széles onnan hova meneküljön a járókelő? Azt már nem is mondom, hogy a gyerek a babakocsiba szabályos hidegzuhanyt kap.


2009. nov. 10. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Törvényileg beperelhet az autós közveszély okozásáért, de akár gyilkossági kísérletért(!) is. Anyagi kártérítés viszont alap. Már ha túléled, mert éppen olyan autóst fogsz ki.
2009. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszont ha kiderül, hogy gyorshajtás történt, akkor ő is büntire számíthat
2009. nov. 10. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
es az hogy is derul ki?
2009. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha a rendör nem hülye és ismeri a fizikát nos akkor azt is ki tudaj venni, hogy egy csecsemő nyakig vizessen mit keres a babakocsiba. Nem hinném, hogy egy 30-sal menő kocsi felcspná másfél méter magasra a vizet
2009. nov. 11. 09:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb nyilván még gyorsabban menne és igyekezne jobban célozni. A helyi önkormányzat lehet a közút kezelője, be kellene jelenteni, hogy a vízelvezetés/út kívánnivalót hagy maga után.


Amúgy a pocsolya mélységétől is függ, milyen magasra szökik, egy nagyobbat 50-el méterekre lehet 'küldeni'. Én inkább szoktam lelassítani ilyen esetben, tekintve, hogy magamnak se kívánnám a fürdést. Babakocsinál meg végképp.

2009. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Dee a rendőr hülye és és marhamód lusta. Tapasztalatból tudom, hogy csak akkor képesek mozdulni, ha már vér folyik.

Egyébként nem csak a csecsemő nem szereti a vizet késő ősszel az utcán a nyakába kapni. Lehet te ezt nem tudod megtenni de én közölni szoktam az autós felebarátaimmal, hogy tessék kiszállni, mert szeretnék vitázni vele a kreszről. Erre ők megijednek, mert még sohasem hallottak a KERSZről, majd még gyorsabban elmenekülnek.

(És a rendőr kis ívben veszi a balkanyart, megkülönböztetőjelzés nélkül, az örs előtt, 60al lakott területen belül)

2010. ápr. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!