Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért mennek a motorosok egy...

Miért mennek a motorosok egy hibátlan úton is az úttest közepén?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 08:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Mert az átlagosnál nagyobb sebességhez hasznos a kétoldali "védőtávolság",a jobbról érkező BÁRMI ellen a századmásodpercek is számítanak.

A Szembejövő autósnak meg vajon miért cseszi ez a szemét?

Ő sem a sávon belüli jobbra tartás példaképe!

Ha busz jön szembe az is a felezőt súrolja.

Ez van srácok.

2011. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert így biztonságosabb, és a motorosoknak nincs már jobbtartási kötelezettségük.
2011. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert ott nincs nyomvályú. Próbáld ki biciklivel, hiába néz ki hibátlannak, majdnem mindenhol van nyomvályú.
2011. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Speciel én azért szoktam, mert a saját sávban lévő autósoknak jobban feltűnök és én is többet látok, mint az út széléről
2011. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
...továbbá,hogyha az út szélén megyek,történetesen nem sietve,csak átlagosan---akkor a mögöttem gyorsabban érkező autós akkor is belekezd az előzésembe,ha jönnek szembe,gondolván "úgyis elférek"!!! ennek az életveszélyességét pedig már nem kell ecsetelnem,ugye!?!?
2011. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
És miért mennek a motorosok belterületen is kilencvennel meg annál többel?
2011. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

...elnézést,tudom,hogy a kérdésre kell válaszolni,nem a válaszokkal vitatkozni,de ez azért nagyon kell ide:

előttem szóló: "És miért mennek a motorosok belterületen is kilencvennel meg annál többel?"

--nem A MOTOROSOK mennek kilencvennel meg annál többel,hanem csak egy/sok/némelyik motoros!

üdv

2011. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Oké, akkor az a néhány motor miért megy annyival? Nekem azokkal sosincs bajom, akik betartják a szabályokat, de akik szabálytalanul közlekednek, aztán meg, ha balesetet szenvednek, föl vannak háborodva.
2011. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

...azért mennek annyival,mert hülyék és nincs agyuk!!! /vagy legalábbis rövid időn belül nem lesz!!!/

Tehát igazad van,egyetértek,de válaszolni egyebet érdemben nem tudok!

...egy /nagyjából!/ szabályos motoros,:)

2011. okt. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
az első észre vételem az lenne ,hogy melyik paragrafus szüntette meg a motorosoknak a jobbra tartási kötelezettséget, szerintem egyik sem,de ha igen akkor melyik?? 2. motorosoknak miért kell 90 nel szágulddoznijuk? ez jó kérdés ,de szerintem senkinek nincs jogában kritizálni, ki az aki még nem sértette meg a KRESZ szabályait?(gyalogosként soha nem mentél még át tilosban úgy csak merő véletlenségből?)(más kérdés ,hogy veszélyes és a KRESZ tiltja) igen már személy autóval lakott területen belül már vastagon léptem túl a sebesség határt ,ittasan
2011. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!