Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért mennek a motorosok egy...

Miért mennek a motorosok egy hibátlan úton is az úttest közepén?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 08:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12.00 vagyok, folyt.kórházba vittem a gyerekemet már nem kapott levegőt és minden másodperc számított ezt ki nem vállalta volna a gyereke életéért?
2011. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

...12.00-nak

reméljük megérte a bevállalás, én is jártam hasonlóan,/nagyon enyhén/ piásan,és nagyon gyorsan,városban! Persze a rendőr kivett,mutatom a kissrácot,elémállt,villogva,szirénázva vezetett a kórházhoz!

Ott meg jól leb...ott,de nem büntetett meg.(szerencsére a szonda nem került elő!)lehet azt nem úszom meg!:).Ez 21 évvel ezelőtti történet.

DE az R1-es,Hayabusa-s,1100XX-es vadlegények /tiszt. a kiv-nek!/ nem a gyereküket viszik 397-tel a kórházba!!! S most itt róluk beszéltünk.S másokra is veszélyesek--de nagyon!!!

üdv

2011. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én például nem szívesen megyek át gyalogosként (se) a piroson. Mert bármikor jöhet egy állat, aki nem ismeri a féket, sem a sebességkorlátozást. Mert rossz érzésem van, ha nem a zebrán vagy nem a zöldön megyek át. Mert nincs pénzem, hogy megbüntessenek.
2011. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

10:33 én csak halkan kérdezném meg, hogy a többmilliós csodaautók tulajdonosai miért mennek 80-90-el lakott területen úgy, hogy közben letúrnak az útról előzés közben?

egy motoros

2011. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert középen jobb az aszfalt ,másrészt mert ha szélen megy ,akármilyen sebességgel , az autósok többsége késztetést érez sávon belül kicentizve megelőzni vagy beállni mellé.
2011. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azért megyek a sáv közepén mert ha a szélén mennék akkor az autósok akkor is előznének amikor szembe jön egy másik autó és letúrnak az útról.

Így is elég nagy probléma hogy beláthatatlan kanyarban előznek meg.

2011. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy látom,hogy örökös az autós motoros viszály!
2011. okt. 27. 12:27
 18/19 anonim ***** válasza:
+ az út szélén lehet mindenféle szög, fémdarab, akármi. Ahol az autók mennek ott nyilván nincs.
2011. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az út széle tényleg rémes állapotban van.


üdv,

egy biciklis

2011. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!