Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Teherautósok Kamionosok nagy...

Teherautósok Kamionosok nagy kérdés nem röhögni (? )

Figyelt kérdés

A kamionosoktól és a teherautósoktól kérdem főként ,hogy hogy lövik be hol jár a gép másik széle? Nekem még most volt 4. órám a forgalomba teherautóval.(még nem zuztam le semmit) De a tükrön kívül fogalmam nincs hol jár a másik oldam. Az meg elég rossz ha már utolag tudom hol járt. :::) Mármint tükörből..

Honnan lehet azt tudni? Mi a támpont vagy segítség amihez lehet tájolni? Mert ugye személykocsinál látni az orrát de itt semmi..



2011. nov. 4. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kamionos, de voltam már egy napot így kamionozni egy ismerőssel.

Annyit mondok hogy megszokják, de tényleg. Egy idő után ráéreznek hogy milyen széles a dög, és tükör nélkül is tudnak úgy a sávban menni hogy jobb és baloldalról is közel ugyanannyira vannak. Szerintem ne aggódj :D


pl king of the roadban kormánnyal annyira éreztem a gépet hogy tükör nélkül be tudtam állni szorosan egy korláthoz a jobb oldalával egy volvóval, jó ez játék de tényleg csak megszokás kérdése :D

2011. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, egy idő után meglehet szokni. Gondolom személyautón se tükörből nézegeted, hogy milyen közel mentél el egy parkoló autóhoz képest... Ott is megszoktad, itt is megfogod. Akkor képzeld el, hogy milyen lehet egy csuklóssal tekeregni Budapesten. Minden csak megszokás/rutin kérdése...
2011. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd megszokod, addig néha belekukkantassz a rámpatükörbe.
2011. nov. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor mondok jobb példát:

BKV busz, 500 méterenként megálló, járdaszegély mellé állás, naponta 300-szor. Elég hamar meg lehet tanulni.

2011. nov. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

XD ja ja van egy ismerősöm személykocsival is megáll néha a buszmegállóba.Megszokásból.. :D A játékba szimulátorba más mindíg ugyanaz a kép hiába lehet forgolódni. De ott a sofőr mm pontosan ugyanazt látja nem ficereg nem mozgatja a fejét. Amúgy tettem fel szimulátort én is hátha rájövök. Nem jöttem rá. sőt a monitoron a külső tükrökből semmit nem látni. meg olyan konzolos a kormányzás. belső nézetből beleőrülök a kormány ugrálását nézve :P :)

Külsőből meg minek kinlódjak vele?? Nagy kérdések ezek kérem...

2011. nov. 5. 16:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Én BKV-s vagyok,csuklóssal is nyomom,16 méter 150 utassal.Meg lehet szokni.Egy idő után már érzed,hogy hol van a kocsi vége
2011. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez minden kezdővel így van. Majd megszokod
2011. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi köze a 16 méternek, meg a 150 utasnak a szélesség érzékeléséhez?
2012. jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2015. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!