Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Trafipaxos kérdés, ez vajon...

Trafipaxos kérdés, ez vajon így van? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek ez mindig így van? Állt egy autó az út szélén és mérték a sebességet. Én a kocsi vége felől értem oda. Ugye a rendőrök minden esetben csak a saját autójuk első szélvédőén keresztül mérnek? Gondolom csak úgy kényelmes nekik. Szóval amíg odaértem, és esetleg gyorsabban, azt nem tudják mérni? Külön más kérdés: sűrű ködben a trafi ugyanúgy lát?
2011. nov. 5. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Amivel találkoztam a legtöbb esetben így mérnek, de találkoztam olyan példával is, hogy az oldalablakon mértek (kisbuszokból mérhetnek így) merőlegesen, kivették a cucost a kocsiból és a kocsi mögött mértek. (Tipikusan így szoktam az M0 és M5 kereszteződése körül)

Az neked kellett látnod, hogy merre mutat a lencse

A trafit nem zavarja a köd, és ha már sűrű ködben is gyorshajtasz....

2011. nov. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem mentem gyorsan. Az útszakaszon 60as táblánál 70 nel, de beleraktak kb egy 10 m es részre egy 40es szakaszt, am sűrűn járok arra, du már nem volt ott, biztos korábban volt ott vmi. Nah mindegy ott lassítottam, de már vége is volt a korlátozásnak, majd mentem tovább, kb 200 m és falutábla, ott már látszott h nem stimm valami az út szélén álló autóval, azaz mérnek. Annyira nem figyeltem meg, de ez egy h s asztra szedán volt, abból is a csapottabb végű, ugyan az én sávom mellett, de a menetirány szerint parkolva. Gondolom azt nézhették inkább, aki a faluból megy ki. Ott van egy nyújtott kanyar, majd a kivezető egyenes. Sokan ott már tapossák neki. Csak idegesít, h nem e rafkósan a hátsó szélvédőn lézereztek e.
2011. nov. 5. 07:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a te lakott területen kívüli sebességed kell nekik szerinte,inkább a faluból kifelé érkezőket sasolták,annak még értelme is van.
2011. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig... Van hogy pl. így mérnek: [link] Ebben az esetben bemértek volna... Egyébként nemcsak a szélvédőn szoktak, hanem az odlalsó ablakokon is, nevezetesen, J1 B1-es ablakon keresztül is szoktak mérni. Ködbe meg lát, vagyis úgyis csak 100m-ről készít képet, azmeg bőven elég.
2012. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!