Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sikerült harmadszorra a...

Sikerült harmadszorra a járművezetői vizsgám, az 55, éves nő vagyok, kitehettem a tanuló matricát az autóra nem lesz nagyon cikis?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
inkább ne.még egy fiatalnak is cink.(: én se raktam ki.elcsúfította volna a verdát. :)
2011. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Mindenképpen! Jobb ha kint van.
2011. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
sok anyazástól, dudálásoktól menekülnének meg az emberek ha kitennék a jelzést.Nem értem mit kell ezen szégyellni?
2011. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ciki. Ha látom a T (mint teknőc) betűt egy autón, tudom, hogy tapasztalatlan sofőr vezeti, és az átlagnál előzékenyebb vagyok vele.

Persze lehet, hogy a 18 éves hülyegyerekek szemében ciki, de az meg hol érdekel téged? :)

2011. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ki fogom tenni a T.
2011. dec. 14. 13:33
 6/6 anonim válasza:

Nekem most van 1 éve jogsim.(29 éves nő)

de én is kitettem a T -betűt. Nemrégiben vettem le. És hidd el nem ciki. Én jobban biztonságban éreztem magam, mert a legtöbb sofőr azért figyelembe veszi hogy kezdő vagy.

2011. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!