Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért képtelenek az autósok a...

Miért képtelenek az autósok a külső sáv használatára?

Figyelt kérdés
Pár napja linkeltem ezt a videót, arra voltam kíváncsi, hogy biztosan egyenesen halad-e az összes sáv És igen: a 3 közül minden sáv egyenesen halad még kilométereken keresztül át a hídon. Ehhez képest mi van: a középső és a belső sávban haladnak, oda torlódnak a lámpánál, míg a külső (amelyben egyébként haladni kéne a jobbra tartás miatt) teljesen üres. Miért nem használják a külső sávot?
2012. jan. 11. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Használd te és örülj, hogy más nincs ott. ;)


Nyugi, sokan nem tudnak vezetni, ennél már csak a 2 sávos körforgalom a szebb. Na amit abban tudnak művelni... Pff.

2012. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha én használom, azzal meg az a baj, hogy azért mégis akad 1-1, aki arra használja, amire való: lassú haladásra, és akkor meg jön a szlalomozás:)
2012. jan. 11. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Na látod.tudod te miért nem használják..Mert lassú haladásra használják.Oda tömörül jó esetben az összes teherautó,bicajos robogós,buszos és ráadásul a külső sáv gyakran sokkal rosszabb kátyúsabb nyomvályúsabb mint a többi.

Másik ok,hogy ezért soha nem büntet a rendőr,tehát minek tartanák be?

2012. jan. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos lemaradt a link:


[link]


Na erről beszélek.

2012. jan. 12. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!