Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi van akkor, ha megfog...

Mi van akkor, ha megfog 50ccm-es motorral egy rendőr, bírságot akar írni én meg előveszek neki egy 10ezrest? Elfogadja, vagy megveszetegetésnek veszi? Vagy 20 ezrest

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrtől függ. Ha nagy disznóságot csináltál, akkor nagyobb valószínűséggel lesz belőle vesztegetés.

Ha igazán g*ci, akkor elveszi a pénzt _és_ megbírságol. (volt rá nem egy példa, és mivel a sündőrök általában párban járnak, simán letagadják, hogy elfogadtak bármi pénzt is. Ha nagyon ugrálsz, akkor még pluszban rád húznak egy vesztegetési kísérletet is)

2012. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
baz+... inkább add ide azt a tizest odaadom a jogsim én igényelek másikat a sisakban meg úgyse nézik... 2014ig érvényes de lehet 15ig is
2012. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Múltkor egy figura (aki tilosban parkolt) a fülem hallatára akarta megvesztegetni a policájt. Épp sorbanálltam gyrosért, látom hogy nagyon gesztikulál a figura a kocsiban, a rendőr pedig hangosan mondja neki: "uram, tegye el azt a pénzt mielőtt feljelentem megvesztegetés kísérletéért".

Egyébként miért "fogna meg" a rendőr? Nincs biztosításod? Az csak pár ezer egy évre. Nincs sisak? Az téged védene, ha nem veszed fel büntessen is meg. Nincs jogsi? Ha motorra és benzinre van, akkor arra sem szabadna sajnálnod.

2012. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van, 50-es motorral mivel lehet megfogni??

Ha 125ös vagy nagyobb és nincsenek papírja vagy 50esre van biztosítva és nincs rajta rendszám (bár elítélem), de azt még csak-csak meg lehet érteni, de egy 50es...

Jóformán csak pár ezer ft a biztosítás rá, annyit illik kifizetni.

(Jogsi nélkül meg semmit nem "illik" vezetni. Nem csak a te, hanem mások érdekében sem.)

2012. febr. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dakkiller99 válasza:

Hello olvasom itt a többit

de meglehet fogni egy 50 motort is mivel lehet az az oka hogy többel ment zajkibocsátás vagy nincs beöltözve mert elvileg ha poloba motorozol azért is simán 10.000ft megvágnak

nekem egy yamaha aerox 70 cmm tuningom van igy ha rendör alánéz és meglátja a sport hengert meg a cucokat benne akkor több 10.000 akár 100.000 megbüntet és 2012 töl a motorosokat jobban ellenörzik mint a kocsisokat(télen is motorozok igy tom)

2012. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"nincs beöltözve mert elvileg ha poloba motorozol azért is simán 10.000ft megvágnak "


Májustól októberig pólóban mentem iskolába motorral... Senki sem kötözködött.

2012. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!