Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki szoktál szállni az autódból...

Ki szoktál szállni az autódból amikor a rendőr igazoltat?

Figyelt kérdés

Vagy az ablakon kiadogatod az okmányokat?

Én mindig kiszállok, így érzem helyesnek és talán kicsit meg is tisztelem vele (bár a fene tudja)

Jó lenne ha rendőr is írna választ, hogy ő hogy gondolja jónak.


2012. jan. 1. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Engem még nem állítottak meg soha, de kiszállnék.
2012. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 bánomisén ***** válasza:
87%

Régebben kiszálltam, de amióta romlott a közbiztonság, úgy viselkedem, ahogy Amerikában az autóvezetők igazoltatáskor. Megállok, lehúzom az ablakot, nem nyúlok semmihez, kezem a kormányon. Akkor láthatja a rendőr, hogy nem fogok sem elfutni, sem pisztolyért kapkodni, hogy lelőjem. Amikor elkéri a papírokat, akkor kotorászok a táskámban.


Régebben zsaru voltam, igaz, nem közlekedési, de a suliban közlekedési gyakorlatunk is volt. Zsarufejjel végiggondolva a dolgokat változtattam az igazoltatáskor való viselkedésemen. Legyen csak nyugodt az exkolléga, hogy nem egy ellenséget, csak egy autóst állított meg :-)

2012. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Amennyibe azt akarja,hogy kiszállj úgy is megkér rá. Addig felesleges. Persze a kocsiban ülve úgy érezheted,hogy ˝feledted áll˝ és ez kellemetlen lehet.
2012. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy őrző-védő cégnél dolgoztam régen,ahol nagyon sok aktív rendőr dolgozott másodállásban.Ők mondták,hogy ha kiszállsz az autóból akkor ezzel megtiszteled őket.Ráadásul,ha kiszállsz az autóból még a gyanúja sem merül fel,hogy esetleg ittas vagy.(bár ezen lehet vitatkozni)Én mindig kiszállok,a rendőr szemébe nézek és udvariasan-természetesen viselkedek.Eddig ez mindig bejött és gyorsan tovább szoktak engedni.
2012. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam.


Nekem az a logikus, hogy ablak le, kezem jól látható helyen a kormányon, motor leállít.


Így a rendőr is tudhatja, hogy:


- Nem akarom menekülni

- Nem rántok fegyvert

- Semmi simli.


Aztán ha csak az iratokat kéri akkor odaadom és megyek az utamra mikor végzett. Ha pedig kéri úgyis kiszállok.

2012. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tök jókat írtok! Senki nem esett egymásnak, engem se küldtetek sehová... szép az élet trallala...:))
2012. jan. 1. 18:47
 7/19 anonim ***** válasza:

Én kiszállok ha kéri az iratokat, mert a kocsiba ülve nem tudom kivenni a zsebemből a pénztárcát amiben az iratok vannak :D 4 év alatt 2x állítottak meg

Boldog új évet kívánok mindenkinek

2012. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 bánomisén ***** válasza:

Miért estünk volna egymásnak és főleg miért küldünk volna el bárhova is? :-D Ez egy tök normális kérdés és az is természetes, hogy "mindenki másképp csinálja" (hogy a klasszikusokat idézzem :-)


Boldog új évet!

2012. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Régen látogatom ezt az oldalt, és láttam már ezt azt... Tettem föl tök normális kérdést és kaptam olyan anyázást amit nem tudtam hová tenni. Meg hát a semmin is össze lehet kapni... Névtelen az oldal, mindenki azt ír amit akar.


BÚÚÚÉÉÉÉKKKKK!!!!!!!!

2012. jan. 1. 20:49
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk amerikában, én mindig kiszállok! Volt egy rendőr ismerősöm az mindíg kinyittatta a csomagtartót azzal, aki csak az ablak résén adta ki az iratait!

:)

No meg nem szeretem, ha fölém tornyosulnak, és kiszállva érzem egyenrangúnak magam velük.

2012. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!