Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek miért olyan...

Szerintetek miért olyan szőrszálhasogatóak az autóvezetést oktatók? Lehet, hogy minden a pénzre megy ki, hogy meghúzhassanak majd a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Jövő héten forgalmi vizsgám lesz, de még mindig teljesen szőrszálhasogató módon közöl az oktatóm dolgokat. Szerintem nem vagyok rossz, kipróbáltam már ismerősök kocsijait is, mondták, hogy elég biztosan vezetek.
2012. márc. 30. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, az oktatód csak felkészít a vizsgabiztos szőrszálhasogató mentalitására.
2012. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért van, mert magasra teszik a lécet, amit te a későbbiekben lejjebb fogsz rakni.
2012. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert autót vezetni majd egyedül, az nem játék.

Egyesek szeretnék ajándékba kapni a jogosítványt... igen ám, de aztán meg okozzák a bajt az utakon. Legyen az baleset vagy akár csak a forgalom feltartása a szerencsétlenkedéssel.

Félre ne értsd, nem azt mondom, hogy te ilyen vagy, hanem arra válaszolok, hogy miért szigorúak.

2012. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így is sok a balf@sz az utakon...Ugyhogy szerintem még jó hogy így csinálják
2012. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erdekes, hogy aki anno kegyelembol megkapta a jogositvanyt, majd elkezd vezetni es kb felev rendszeres (eletveszelyes, de tobbiek altal megturt es megoldott) vezetes utan ragad ra egy kis rutin, az egybol elkezd fujni es haborogni hogy mennyi szerencsetlen mazsola van az utakon... :)
2012. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó ott a pont...
2012. márc. 30. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy, aki itt ezeket írta, az így szerzett jogosítványt?

Ne haragudj, de te itt, egy anonim fórumon mindenkit ismersz?

2012. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsoltvincze válasza:
Amikor kikerülsz a forgalomba egy rossz dőhtésed vagy hibás reagálásod emberek életébe kerülhet! Nem véletlenül hivják az autóvezetést veszélyes üzemnek.Bárcsak minden oktató ilyen lenne! Tedd össze a kezed, hogy találtál egy oktatót aki lelkiismeretesen készit fel a vizsgára. A vizsgádhoz pedig sok sikert!
2012. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!