Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyit lehet repülni egy...

Mennyit lehet repülni egy motoros sárkánnyal? Mik az előnyei, és a hátrányai?

Figyelt kérdés
Lehet-e közlekedési eszköznek használni?
2011. szept. 3. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ, a fogyasztásuk 6-9 L/óra így, akár 400 km-t is mehetsz vele.

Közlekedési eszköznek nem igazán praktikus. Nem tudom hogy gondoltad, hogy kitolod a játszótérre és onnnan felszállsz, majd a hétvégi ház kertjében leszállsz és betolod a garázsba? Arra nem alkalmas :)


Minkenki a saját kövét fújja, de általános az elnevezés hogy a sárkányrepülősök az öngyilkosjelöltek, motoros sárkányosok pedig az öngyilkosok.

2011. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Lehet élni repülés nélkül is, de minek.?

Ha egy őrült közlekedési eszközt keresel, és kompromisszumokra is képes vagy, akkor vegyél egy Hornetet.( Honda CBF600 )

Szar erre a kérdésre válaszolni, hiszen egy sárkánnyal is le lehet repülni a Dunára, a Balatonra, a Kékestetőre, de arra alkalmatlan hogy mindennap eljárj dolgozni, még ha csak 20 km re is kellene menni.

2011. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan rövid távra gondoltam (2o km), csak nem igazán ismerem a sárkányrepülőket, s gondoltam utánakérdezek. Lehet, nem jól fogalmaztam meg a kérdést...
2011. szept. 10. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor már értem. Nagyon klassz kis repüléseket lehet csinálni. Lehet repülni külföldre, vagy akár itt belföldön.

Csak néhány dolog kell hozzá. Pénz pénz és nagyon sok pénz.

És itt arra gondolnék hogy a Rotax moci néhány óra (1-2 óra ) iskolakör után bizony 20 liter üzemanyagot könnyedén hang-á és füsté alakít.( főleg ha mackósabb vagy ) Később ha már tudsz repülni a tankolások száma csökkenni fog. Haverkodj össze egy sárkányossal. Ha belecsöppentél majd eldöntöd adja e azt a dolgot amit vársz tőle.

2011. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előnyökről és a hátrányokról nem is beszéltem.

Hátrány. Időjárásfüggő. Tárolást is meg kell oldani. És ha fázós vagy akkor szezonális.

Előnye. egyszerű leszek. K.rvajó k.rvajó k.rvajó :))))

2011. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. szept. 11. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!