Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehetséges Budapesten úgy...

Lehetséges Budapesten úgy közlekedni, hogy az ember ne szegjen meg egy szabályt sem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal lehetséges. Viszont ha már felvetetted, mondj olyan helyzetet, ahol óhatatlanul szabályszegést követsz el.
2012. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
persze.pl szerintem én nem szoktam szabályt szegni.
2012. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az indexet sokan lefelejtik.Amikor kötelező haladási irány tábla van jobbra akkor minek indexeljek jobbra amikor egyértelmű hogy jobbra lehet csak menni.Itt néha elfejeltem az irányjelzőt.
2012. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze.Mondjuk egy forgalmi vizsgán.
2012. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Én speciel tudok is.
2012. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

IGEN.

Pl.: ülj taxiba - akkor nem is Te csinálod és mégis közlekedsz közben.


:o)

2012. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet.Lényeg ha valaki villog ,nyomul ne foglalkozz vele.
2012. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igen, minden további nélkül. Csak le kell szarni, ha valaki türelmetlenkedik, pl. mert épp 30-cal csoszogsz a hatsávos úton egy besüllyedt csatornafedél miatt feloldás nélkül kint hagyott tábla után.
2012. ápr. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Amikor kötelező haladási irány tábla van jobbra akkor minek indexeljek jobbra amikor egyértelmű hogy jobbra lehet csak menni.Itt néha elfejeltem az irányjelzőt."


Szerintem ha csak egy irányba van kötelező haladási irány, vagy a sávomból csak oda juthatok, akkor nem is kötelező indexelni. De valaki cáfoljon meg.

2012. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyébként lehetséges, de nem mindig célravezető. Mondok egy jó példát: Nhány buszmegálló mellett a záróvonalat szándékosan beljebb húzzák a másik sáv róvására, ösztönözve a vezetőt arra, hogy itt akkor most megelőzheti a buszt. Mégis ez megnövelt hely nem elég csak max egy robogósnak az előzéshez úgy, hogy ne érintse a záróvonalat!

Na most, itt álljak meg talán a busz mögött?

2012. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!