Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem kell használni...

Miért nem kell használni indexet a drága autókban és miért lehet ezekkel olyan helyen közlekedni ahol a "halandó" ember nem mehet?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én sokszor azt gondolom, hogy a drága autókba nem építenek indexet, vagy lehet az is, hogy egy-egy analfabéta ül, aki tudja azt kezelni.
2012. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyik barátom válasza egy ugyanilyen kérdésre:

"azért nem indexelek mert hamar kimegy a relé meg az izzó...spórolok vazzeg"

2012. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak drága autókban nem használják az irányjelzőt, és nem csak drága autókkal szabálytalankodnak. Ez is csak egy hype, hogy szidjuk a BMWseket/Merciseket stb...
2012. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Utolsónak: a munkámból kifolyólag rengeteget ülök autóban,méghozzá egy egyszerű,olcsón fenntartható,"nyúzható"suzukiban,meg kell állapítanom nekem is,hogy a szabálytalankodók 80 %-a fekete színű,Audi,BMW esetleg vmilyen méregdrága városi terepjáróban ül.És az átlagos autók tulajdonosai átlagosan szabályosan,míg a kisebb autók tulajdonosai az átlagnál szabályosabban vezetnek.Ez az én személyes tapasztalatom az elmúlt 10 évre visszamenőleg.
2012. ápr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4. válaszolóval értek egyet. Elég régóta vezetek én is, ugyanez a tapasztalatom.
2012. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen , papirforma szerint.


De vannak iratlan szabályok : Akié a gyorsabb az uralkodik. Kivág eléd ,mit csinálsz? a, semmit b, megprobálsz keménykedni a nyúzható szuzukival , de tudjuk hogy semmi értelme, igy ö uralkodik.

(Hozzáteszem nem ide tartozom)

2012. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a./semmit.Nem azért nem próbálok meg keménykedni a nyúzható suzukival,mert tudom,hogy az autóm nem erre van kitalálva,hanem azért,mert nem ilyen jellemű ember vagyok.(Egyébként másik autóm is van és azzal sem keménykedek)A bibi csak az,hogy az "uralkodó"barom előidézi a másokra nézve veszélyes helyzeteket,szépen gyorsan megpattan,utána meg az özönvíz és ártatlan emberek miatta meghalnak,vagy csak totálkárosra törik az autójukat.
2012. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Harmadik vagyok, havi 10 000km felett megyek belföldön. Én úgy vettem észre a többiek is elég gyakran ugyanezt csinálják, csak az nem annyira feltűnő, mert nem X5Q7ML430 cirkáló, és nem lehet ráhúzni a "nagy autóban nincs irányjelző" szlogent. Nem védeni akarom őket, csak így vettem észre.
2012. ápr. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
2.20 Te mit dolgozol, hogy 10000km-t mész belföldön? Kissé soknak tűnik! Nemzetközizek, 12000-13000km-t megyek maximum.
2012. ápr. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Egy apró kötözködés még hajnalban: index nincs a járművekben, irányjelző van. És használom.
2012. ápr. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!