Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy profi sofőrnél is előfurdu...

Egy profi sofőrnél is előfurdulhatnak hibák? Sokszor látom Pesten, hogy mindenki dudál mindenkire, mert mindig csinál valaki valami hülyeséget.

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
persze. főleg pesten ahol amúgy is a dugók+a zaj miatt mindenki idegesebb egy kicsit
2012. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Igen, a profik is hibázhatnak. De amit Pesten látsz, az maga a "balkán", ezek vagyunk mi, magyarok. Tolerancia nulla, közlekedési morál nulla, és így tovább. Magam külföldön dolgozom kamionnal, és utálok is Magyarországra menni. Kint 10 év alatt nem hallani annyi dudaszót, mint otthon egy nap alatt. És lássuk be, hogy kevés a profi sofőr.
2012. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Engem múltkor akkor dudált le egy okoska, amikor zöld lámpánál mentem át az úton és már majdnem átértem a túloldalra, a csávóka meg csak satufékkel tudott megállni a saját piros lámpájánál, ami már hosszabb ideje piros volt. Megoldás: Ledudálja a szabályosan közlekedőt.

Sajnos vannak, akik így élik ki a frusztrációjukat.

2012. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hibák mindig mindenhol előfordulhatnak: emberi dolog.
2012. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, még a profik is hibáznak: lásd forma1, wrc, stb.
2012. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj nemkell ezt túlóbégatni ezt a dolgot!

Mindannyian nagy gyerekek vagyunk,csak már drágábbak a játékaink...


Tütűset már 3 évesen is játszottunk. XD

2012. jún. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!