Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mire számíthatok?

Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Előzni tilos táblánál megelőztem egy rendőrautót

2012. júl. 16. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ha tudtad h ott van a tábla akkor hülyeség volt megelőzni őket,ha nem mentek utánad akkor mákod van,mert szerintem bäsznak rá,hogy elhúztál mellettük :D
2012. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Rendőrautót alapból nem kéne előzgetni, akkor se ha nincs előzési tilalom.
2012. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A régi szabályok szerint ez 10.000 HUF lett volna, gondolom mostanában drágább - ha foglalkoznak vele, márpedig szoktak.


"Rendőrautót alapból nem kéne előzgetni" - miért is? Ha meg tudod úgy előzni, hogy nem léped át a megengedett sebességet, nem tiltja tábla/felfestés az előzést és nem használja a megkülönböztető jelzéseit, akkor minden további nélkül. Nem fogok 30-cal végigtotyogni a városon, csak mert a rendőrök olyan tempóval mennek miközben figyelik az utcát az autójukból..

2012. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is hajtottam már el rendőrautó mellett.ők mentek szépen lassan a faluba,én meg megelőztem őket :) sőt intettem is nekik,ők meg vissza,bár ismerősök voltak :D ha a te esetedben nem kapcsolták be a villogót és nem állítottak meg az út szélén,szerintem megúsztad,de rendszám alapján még megb@szhatnak érte,de ennek kisebb az esélye.
2012. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez is faluban történt nem villogóztak meg semmi:)

De előtte egy 10 perccel bemértek... bamba vtam mert azt hittem h 50nel lehet menni.. mire észbekaptam 30as tábla volt. pitty és szevasz :@

2012. júl. 16. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!