Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mire számíthatok ha biztosítás...

Mire számíthatok ha biztosítás és jogosítvány nélkül vezettem egy segéd motorkerékpárt és megfogott egy rendőr?

Figyelt kérdés
Az eset mellékúton történt, szerviz után kipróbáltam hogy rendesen működik vagy sem amit csináltam, pechemre pont egy rendőrbe futottam. A jegyzőkönyvbe beírta hogy 4 gyermekem van és hogy nincs jövedelmem! Büntetlen előéletű 32-éves apuka vagyok.
2011. máj. 27. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már jegyzőkönyvet is vett fel akkor biza büntire számíthatsz. A többi viszont tőlük függ.
2011. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ebben biztos voltam hogy büntire számíthatok! :( Ami nagyon érdekelne az az hogy körülbelül mennyi lesz ez a bünti?! Azt említette hogy 6 hónap eltiltásra számolhatok, de azt nem hogy mennyi lesz a pénzbírság. Ezzel kapcsolatban annyit mondott hogy kérhetek részletfizetést :(
2011. máj. 27. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:

6 hónap eltiltás ?!

Kamuzott,megijesztett.

Némi ejnye-bejnye, enyhítő körülményként értékeli a szabálysértési előadó,hogy az elmúlt 2 évben hasonlót nem követtél el,4 gyerek... blabla - 20 000 pénzbírság.

Szerintem.

:p))

2011. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem igazad lesz, bízom benne hogy igen! Most várom a levelet hogy behívjanak, mivel az eset tegnap történt gondolom ez még nem mostanában lesz.
2011. máj. 27. 19:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát megjött a papír :( 45 000 és hat hónap eltiltás! Viszont sehol sem látom hogy figyelembe vették volna azt, hogy nincs bejelentett munkám, és hogy van 4 kiskorú gyermekem!
2011. jún. 30. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem talán megúszod 100 rongy ból a büntit.
2015. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Figyelembe vették! 45ezer forint az alja a jogosítvány nélküli vezetésnek. Ha van jogositványod, viszont megengedett kategóriánál nagyobb motort vezetsz, az kategória hiánynak minősül és ha szerencséd van a legkisebb büntetés 20ezer, ha jegyzőkönyvet vesznek fel akkor feljelentés,és félév eltiltás az biztos lesz jogosítvány nélkül. Nem magamtól vagyok okos egy hónapja igazoltattak és kikérdeztem a biztosúrakat.
2016. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!