Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hamarosan vizsgázok autó...

Hamarosan vizsgázok autó vezetésből, de nincs kresz könyvem. Alap dolgokat szeretném írásban is látni, nem csak úgy, hogy az oktató elmondja. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy pl.: Y megfordulásnak mik az alap mozzanatai,mikor merre kell indexelni?

Vagy Előre,hátramenetben parkolásnál mikor kell elkezdeni kormányt tekerni?

Ilyesmikre gondolok.

Mocskolódó válaszokra nem vagyok vevő,és igen nő vagyok,igaz nem a szőkébbik fajtából... :)

Sajnos gyakorlásnál valahányszor elmondja az oktató nem tudom megjegyezni,és ha ott sikerül is,félek,hogy elfelejtem mire vizsgáznom kell,mert ugye ott már nem segíthet...


Előre köszönök minden értelmes hozzászólást vagy linket,ahonnan le tudnám tölteni írott formában.


28/N


2012. aug. 3. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy autóvezetők kézikönyve, abba le vannak ezek írva.
2012. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ez gyors volt!!!

Igazából letölthető verziót keresek,de még egyszer köszi.

2012. aug. 3. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Torrent oldalakon nézd meg, szerintem fent van.
2012. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
van egy olyan program amivel gyakorolhatod a tesztkérdéseket. Az a neve hogy :Kresz egyéni gyakorló program. ez számítógépen futtatható, ezt szerezd be ha tudod ezzel annyit gyakorolhatsz amennyit akarsz, ad pontokat is és a végén kilehet értékelni a válaszokat.
2012. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy az előző válaszoló el se olvasta a kérdést. Vagy értelmezni nem tudja???
2012. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!! Esetleg linket kérhetek??

:)

2012. aug. 3. 11:58
 7/10 anonim ***** válasza:

ez nem tudom menyire lesz a segícségedre de ebben van egy csomó fontos dolog amit érdemes elolvasni és a kötelező manőverekről is. Tudom hogy nem ezt kérted de gondoltam ez is hasznos lehet és valamennyit segít :D

[link]

2012. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi ez jónak tűnik,átnézem,és kiszűröm a lényeget.
2012. aug. 3. 13:14
 9/10 anonim ***** válasza:

én nekem pénteken lett meg a forgalmi vizsgám (előző hét)

és az előtt adta az oktatóm hogy nézzem át és tanuljak belőle mert hasznos. és tényleg az volt :D

2012. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Próbálok visszaemlékezni az oktató által elmondottakra,és leírom,mintha angolt írnék át fonetikusra...:)

Elég nehéz,de mostmár így van.Ez a link jó,elolvastam,de az Y nem egészen úgy van,mint ahogy mi gyakoroltuk...

2012. aug. 3. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!