Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Biztonsági öv használatának...

Biztonsági öv használatának elmulasztásáért kaptam 15000 Ft-os bírságot a tegnapi délután folyamán. Jogos? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A rendorok azt allitottak, hogy mikor 4 utcaval arrebb lattak haladni az autommal, nem volt becsatolva az ovem. En ebben viszont nem vagyok biztos, mert mikor kovettek, majd levillogtak, egybol kiszalltam az autombol, de nem emlekszem hogy kicsatoltam az ovem, vagy nem. Jogosan kaptam a buntetest? Keszul a rendorautoban kameras felvetel? Tudjak valamivel bizonyitani azt, hogy nekem 2 kilometerrel azelott nem volt bekapcsolva az ovem? Ha nem, elkepzelheto, hogy a fellebbezes lehetosegehez fordulok. Koszi a valaszokat!

2012. aug. 6. 14:17
1 2
 11/11 anonim válasza:
Mi lett belőle, kérdező? Kifizetted a büntetést vagy fellebeztél?
ápr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!