Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kb. hány fokos lehet egy...

Kb. hány fokos lehet egy repülőgép csomagszállító része?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mikor. Dolgoztam rakodóként, nyaranta mikor leszállt a gép, a raktérben kb 10 fok volt, de lehet hogy kevesebb is, rendesen fáztunk, és kb fél óra alatt felment vagy 50-60-ra.
2012. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
10-25 C° között, pontosat nem tudok mondani, de az biztos, hogy szabályozva van, hiszen élő állatot is szállíthatnak, de a személyzet is tartózkodhat akár út közben a csomagok közt különleges esetekben.
2012. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
A raktér ugyan úgy fűtött, mint az utastér. Az csak egy urban legend régről, hogy ne lenne az.
2012. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Én a meleg miatt aggódom, mert nyáron szeretnék élőállatot szállítani, körülbelül másfél óra az út.

Szerintetek megéri? (2 hét nyaralás)

2012. aug. 7. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Neeeeee!!!!

Én is repülővel viszem a kutyámat, DE a fedélzeten. Igaz kistestű. Van egy pilóta ismerősöm,és amikor megemlítettem neki, hogy viszem magammal, azt mondta rendben, de eszedbe ne jusson a raktérbe rakani!

Ott olyan a klíma ,amilyen...

Ne kozkáztass szerintem!

2012. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy az út hosszától és a légitársaságtól függ. Egy beaglenél nagyobb méretű ebet úgysem engednek be az utatástérbe, pláne, ha csak turistaosztályra szól valakinek a jegye. Ha nem fapadossal utazol, akkor egészen nyugodtan viheted a jószágot a csomagok között - de a légitársaságnak előre jelezd hogy kényes ügyről van szó!
2012. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kiki01 válasza:
A klima még csak hagyján, de láttad hogy hogy bánnak a rakodók a csomagokkal? Tovább nem is ragoznám...
2012. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!