Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Biciklire kötelező a lámpa...

Biciklire kötelező a lámpa nappal?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Minden kötelező felszerelés kötelező a napszaktól függetlenül.

2012. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És ez nem bakafántoskodás, a lámpát korlátozott látási viszonyok között is használni kell (pl. borult idő, eső, köd).
2012. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Én is jártam már így. Szinte esti sötétség lett 10 perc alatt a semmiből... És félórás özönvíz...
2012. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm. Eddig lámpa nélkül járkáltam de akkor beszerzek lámpát a bringára :D

Rendőr büntetne ezért hogy nincs lámpa a biciklin?

2012. aug. 20. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan kedve van, simán. De tényleg ne ezért szereld fel, hanem azért, mert kellhet.
2012. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bajer ***** válasza:
Én is szeretem ha bármelyik részeg vagy narkós sofőr észrevesz engem, úgyhogy az első és hátsó lámpákon kívül lesz rajtam olyan dzseki, amire 12 V-os izzókat erősítek. Egy 3kg-os akku lesz a vázra szerelve és a hátamon piros, a hasamon fehér izzók lesznek. Szürkületben egy gombnyomással bekapcsolom, az aksit meg feltöltöm esténként. Úgy fogok kinézni mint egy karácsonyfa.
2012. dec. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!