Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyen kereszteződésnél mi a...

Ilyen kereszteződésnél mi a rendes sorrend?

Figyelt kérdés

Mindenki mást mondott, tanulok vezetni, és bakiztam, szóval van egy ilyen kereszteződés:

[link]

úgy haladok, ahogy fényképezve van, és el akarok menni jobbra, akkor aki szemből jön, és elindul -neki- balra, majd az én sávomba, azt még el kell engednem a kanyarba (és az utolsó után megyek) ugye? Lámpa is van, az oktató szólt, hogy miért álltam meg, egy másik szerint szabályos így menni, kicsit összezavart.



2012. aug. 30. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem látszik, de ha nincs elsőbbségadás táblád, akkor te mész előbb (jobbkéz szabály)
2012. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha neked NINCS macisajtod,akkor Te mehetsz,mint kisíves elsőként,esetleg ha azon az úton,amelyikre fordulsz gyalogos kelne át, úgy neki elsőbbsége van,de ez nem látszik,csak felvetettem...
2012. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

" Lámpa is van, az oktató szólt, hogy miért álltam meg"


Tök jó, hogy a saját okttódat meghazudtolod! A vizsgán mi lesz? Leugatod a vizsgabiztost, hogy nem jól tudja, mert a haverod mást mondott?


Remélem sose kapsz jogosítványt ezzel e hozzá állással!

2012. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na várjunk,hol van itt lámpa? Mert akkor a zebrához is kell tartoznia,annak meg látszania kéne!
2012. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

16:57 - szimplán hülye vagy ilyen válaszokkal,

- A kis szigetre vezet egy zebra(át a kis íven), a szigetről meg mindkét irányba szintugy zebra, -azt meg hadd döntsem el én hogy legyen-e jogsim, de ha ilyen szövegértéssel tudtál választ írni, azon csodálkoznék ha neked lenne.

2012. aug. 30. 23:44
 6/10 A kérdező kommentje:

Lámpa nekem van 2, egy ami a jobbra kanyarodóknak jelez, meg ami az egyenesen, szemből ugyaníg, csak balra.

A szemből jövőnek is lehet ugyanúgy zöld, mint nekem.

Egyébként azóta megoldottuk, köszönöm mindenkinek a választ.

2012. aug. 30. 23:47
 7/10 Hunter92 ***** válasza:
Debreceni vagyok, ismerem a kereszteződést. Miután lefordultál a Hadházira, a külső sávba érkezel, ami a nem messze lévő buszmegálló után el is fogy. Mielőtt besorolnál a belső sávba (ahova a szemből bekanyarodók érkeznek) természetesen el kell engedned őket. De a kanyarban még nem kell megállnod. Tehát bekanyarodsz a külső sávba, megvárod, míg kiürül a belső és besorolsz.
2012. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hunter92 ***** válasza:
Azt mondjuk nem tudom, hogy miféle lámpát képzeltél oda. Ott sosem volt lámpa. Tegnap olyan 5 óra körül jártam arra, még akkor sem volt ott semmilyen lámpa.
2012. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van egy hasonló kereszteződés, ugyanígy néz ki, Heves megyei városban, a képet azért linkeltem, mert hasonló, csak ott van lámpa...:)
2012. szept. 4. 11:37
 10/10 Hunter92 ***** válasza:
Ja, így más. :D Azt hittem, konkrétan erről a kereszteződésről van szó.
2012. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!