Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A Római-parton a folyó mellett...

A Római-parton a folyó melletti keskeny úton (sétányon? ) hol van kitéve tábla, vagy jelzés, hogy az kizárólag bicikli út?

Figyelt kérdés

Hétvégén arra mentünk egy kicsit gyalog és kaotikus volt! A biciklisek közölték, hogy ez bizony csak BICIKLI ÚT!

Mikor már tavasszal volt ebből cikk és panaszok a polgármesteri hivatalba pro és kontra, akkor arról volt szó, hogy ez biza' közös út. És ezt ki is fogják táblázni! De én olyan táblát sehol nem láttam, hogy ez az út biciklis út!


2012. szept. 17. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nonszesz, az a bringás egy p*cstalicska lehetett. Attól, hogy Eurovelo 6, még tiszteletben kéne tartani a kétlábúakat, és nem kisajátítani a város kevés folyóparti sétányainak egyikét. Én is járok arra, tényleg kaotikus egy kicsit, ezért van, hogy inkább leszállok és tolom, szerintem így kultúrált, európai. Aki meg annyira siet, menjen a Szentendrein.
2012. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(kulturált*)
2012. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Sajnos a többség kerékpáros nem így gondolkozott tegnap!

Közben egyik hivatalos oldalon ezt találtam:

"Csakhogy hivatalosan ezt az utat a gyalogosoknak és a bicikliseknek közösen kell használniuk. Ez persze, egyik csoportot sem menti fel a közlekedési szabályok betartása alól. (Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a parttól nem messze fut az Eurovelo kerékpárút-hálózat vonala. Tehát, akik nem kirándulás céljából ülnek nyeregbe, és nem akarják a gyalogosokat kerülgetni, azok gyorsabban haladhatnak ezen az úton."

CSAK HOGY EZEK SZERINT A CIKK ÍRÓJA NEM JÓL TUDTA!

[link]


Én nem értem, mert az egyik, aki beszólt pont egy nagymami kinézetű biciklis néni volt! Nem tudom, hogy akkor ezek az emberek hol gyalogolnak, vagy csak bicajjal mennek? Áááá...

2012. szept. 17. 09:42
 4/4 anonim ***** válasza:
A nagymami kinézetű biciklis néni ledolgozott 40 évet, úgyhogy az ő útjából mindenki tisztuljon ám, ha tekerni támad kedve. Én a bringaúton is szoktam találkozni ilyenekkel (gyalogosan persze), akiknek aztán senki ne mondja meg, hogy hol szabad sétálgatni, és hol nem.
2012. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!