Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csepelnek milyen hely? Milyen...

Csepelnek milyen hely? Milyen a tömegközlekedése? Mennyire van ellátva boltokkal, étkezési lehetőséggel? Milyen a közbiztonsága?

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bolt: elég sok bolt van de nem magas a színvonal

Tömegközlekedés: jól ütemezett,de csúcsidőben elég sokan vannak

Közbiztonság: egy nagy 0

2012. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Csepel központja alapvetően munkásnegyed, kertvárosi részeit inkább középosztálybeliek lakják. A kerület bármely pontjáról 15-20 perc alatt eléred a 7-es HÉV-et, ami a Boráros térre kicsit több, mint 10 perc alatt ér be. A vonalat várhatóan az Astoriáig fogják hosszabbítani a következő vagy az azutáni uniós költségvetési ciklusban. A közbiztonság átlagos.
2012. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom hogy a közbiztonság egyáltalán nem átlagos.
2012. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi értelmes és hasznos válaszokat!Küldöm a zöld kezet.Az mit jelent,hogy nem átlagos a közbiztonság?Kell valami kirívó veszélyre számítani?Valahol azt olvastam(itt a gyakorikerdeseknél),hogy sok a kiengedett kutya,vigyek gázsprayt.
2012. szept. 21. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:
én inkább a cigányoktól félnék, sötétebb időszakban a sétáló utcán,buszon,sötét helyeken körbevesznek és üt-rúg.
2012. szept. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

A közlekedés szerintem kifejezetten jó (a belváros felé és Csepel belterületén is).

Én a központjában lakom. Sok a kétes külsejű figura, de véleményem szerint nem több, mint Budapest területén belül a legtöbb helyen (kivéve 1-1 kivételesen "elit" részt). Én 8 éve lakom itt, a munkám miatt napi rendszerességgel járok haza éjszaka (éjszakai busszal) de szerencsére nem ért még attrocitás.

2012. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:-)

Lányokat is ütik-rúgják?

2012. szept. 23. 22:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Még ne, hallottál a cigó tetteirôl?
2012. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

én vidéki vagyok, de nem költöznék már el Csepelről

3 éve élek itt, minden közel van, a városba hamar be lehet érni, én nagyon szeretem

2012. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Puszika mindenkinek,aki értelmes választ adott!
2012. okt. 3. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!