Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van olyan tapasztaltabb...

Van olyan tapasztaltabb vezető aki cserél cipőt vezetés előtt?

Figyelt kérdés
még nem túl régóta vezetek de már olyan jól megszoktam a kis vékonytalpú nyári papucsaimat,cipőimet.aztán valamelyik nap elindultam a bakancsba és mintha előlről kezdtem volna olyan szokatlan volt a vastag talpa miatt.A párom mondta hogy cserélgessem,de az olyan macerás lenne főleg télen a csizmát.És hát mindenben meg kell szokni,tanulni.Ti hogy vagytok ezzel?
2012. okt. 11. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Pár óra alatt meg lehet szokni, nem olyan nagy dolog szerintem.

Anyám viszont cserélgeti, mindig bent van neki egy pár sportcipő az ülés alatt.

2012. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsa mikor elindulsz, pl. tavaly nálam volt olyan hogy amikor csizmába ültem be akkor kevésbé éreztem a pedálokat, de pár utcával arrébb már ráéreztem arra is.
2012. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elején még előfordul. Majd amikor már rutinosabb leszel, akkor bármiben tudsz majd vezetni:) Mindegy mi van rajtam, lehetek akár mezítláb is, ugyanúgy megy.
2012. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaja, majd hozzá fogsz szokni. Mondjuk van amit nehéz, de némi gyakorlás után simán el lehet vezetni pl. a Peugeot 106-ost is (amiben közel vannak a pedálok emlékeim szerint) gumicsizmában. :)
2012. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én télen vezetek bakancsban is, viszont nyáron ha nem csak a kis boltba rohanok el, akkor húzok cipőt, mert nem érzem biztonságosnak a papucsot. Beakadhat a pedálok közé.

A vastagabb talpat pedig egyszerűen csak meg kell szokni szerintem.

2012. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én is vékony talpú cipőbe tanutam meg vezetni, meg ugye nyáron (mivel amúgy is olyat hordok) abba vezetek.

Na de amikor árvízkor munkavédelmi gumicsizmába beültem az érdekes volt :D (mondjuk csak 2x fulladtam le indulásnál XD)

De ahhoz is hozzá lehet szokni pár perc alatt.


Télen meg hosszú szárú bakancsot hordok. Abba is vezetek. Bár az első pár méteren furcsa kicsit, de szerintem eléggé könnyen hozzá lehet szokni.


Anyám meg abba vezet ami épp rajta van. Legyen az papucs vagy magassarkú...

2012. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én mindig lecserélem a tűsarkút vezetés előtt!


-Béla-


:D

2012. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én nyáron a vezetésem 90%-át papucsban tettem meg, szerintem teljesen biztonságos, a maradék 10% papucs nélkül, meztelen talppal volt.

szinte mindenben tudok, cipőben, bakancsban, csizmában, de alkalmi cipőben nem, igaz nem is sokszor van rajtam alapban sem, de abban nem megy...

2012. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Papucsban TILOS vezetni. Ha a rendőr ellenőrzéskor észreveszi megütheted a bokád. Amúgy én nem cserélgetem a cipőmet.
2012. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

2. Válaszolónak>>>És nagyon nyomtad neki?

Gumicsizmában?

Kényelmes volt?

2015. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!