Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hány Forintra büntethet meg a...

Hány Forintra büntethet meg a rendőr, ha este nincs világításod?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 11:47
1 2
 11/13 anonim válasza:
heeegany: Én 30 éve vezetek, de 28 évig nem hallottam olyat, hogy valakit megkúrtak az eü. doboz lejárt dátuma miatt. Aztán tavalyelőtt lekaszálták az egész országot emiatt (meg fél Európát). Arra ne alapozz, hogy eddig mindig megúsztad. Elég egyszer belefutni egy hülye (bocs: lelkiismeretes :-) rendőrbe és megdől az eszme, meg még a gatyádat is ráfizeted.
2012. okt. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem hiszed el, de a volán mögött ülve este, kicsit fáradtan a vak sötétben rohadtul nehéz kiszúrni a kivilágítatlan kerékpárt. Csak idő kérdése, hogy mikor megy rajtad valaki keresztül.

Szóval hidd el, beruházni egy lámpára sokkal jobb választás, mint (szerencsés esetben) hetekig feküdni a kórházban.

2012. okt. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Van a bicajomon lámpák,csak az egyik este kirázódott a pirosnak az eleme és csak otthon vettem észre. Ezért tettem fel ezt a kérdést.De olyan is volt hogy 3 percre szaladtam be a boltba kenyérért mire kiértem a lámpák sehol nem voltak.Azt sem lehet,hogy folyton le és fel rakom,mert olyan gagyik,hogy egy idő után szét esik.A dinamó ,meg úgy vacak ahogy van.
2012. okt. 27. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!