Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Motorosok! Mit csináltok a...

Motorosok! Mit csináltok a bukósisakkal, miután leszálltatok a motorról és nincs a motornak csomagtartója amibe belefér és mennétek be pl. a boltba? A kezetekben viszitek mindenhova, mint Tom Hanks Wilson-t? Vagy a fejeteken hagyjátok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 21:26
 1/10 SzilKa ***** válasza:
100%
a kezemben viszem és néha abba pakolom a vásárolandó cuccot.
2012. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

- Nem járok boltba motorral. ( A csizmámban max pár lépést lehet tenni ( pl fizetek a benzinkút boltjában ).


- Egyébként is problémás bőroverállban baktatni

- A sisakomat mindig magammal viszem. Benzinkútnál leveszem.

2012. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a kezemben szoktam lóbálni, ahogy #1 írta bevásárlókosárként is lehet használni.


Mondjuk a motoromon annyi tárolóhely van, ahova épp csak elfér az elsősegély meg a pótizzók, úgyhogy én hátizsákkal nyomom. Illetve ezen fogok változtatni tavasszal: átalakítok ezt-azt, utána csak egy gyertyakulcs és két gyertya lesz nálam, nem egy fél műhely...


De ilyen ez a veteránozás, múltkor nyugodtan álltam a sorompónál és egyszerűen megadta magát az úszó és én meg csak néztem bután hogy mivel tudnám kiszárítani és tömíteni a semmi közepén. :)


(mert már nincs mindenhol kátrány az úton amivel pár km-t meg lehet tenni...)

2012. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam a kezemben Tom Hanks Wilsont vinni. Mi az egyáltalán?
2012. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző: szerintem egy labda, ha jól emlékszem kosárlabda, de lehet, hogy tévedek.
2012. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 - Wilson röplabda volt. :) Illetve voltak, mert többet használtak.
2012. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kezemben. Vagy ha kéznél van sokat kell cipelni akkor a szütyőjében a vállamon.

Hátamon meg hátizsák, csak abba a sisak nem fér bele...

2012. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ha leszállok a kezembe fogom. Engem nem zavar, ha valami mást vinni kell arra ott egy táska ami nálam van mindig ha motorozok.
2012. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 T5- ***** válasza:
77%

Igen, igen régen a fejemen bukóval mászkáltam mindenhová, még ha nem is motorral voltam. De aztán meguntam. Újabban, ha leszállok a motorról, csak fogom a bukót és behajítom a legközelebbi kukába. Elképzelhetetlennek tartom, hogy bukóval a kezemben mászkáljak.



De most komolyan milyen f asz kérdés ez?

2012. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akit zavar a sisak, az robogót vesz és egyből van zárható sisaktartója.
2012. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!