Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan tudnak biztosnságosan...

Hogyan tudnak biztosnságosan közlekedni a limuzin sofőrök, amikor nekik nincs belső visszapillantó? Nem veszélyes ez így?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Kamionokban/teherkocsikban/kisteherekben sincs belső tükör mégis elmennek vele egy pár millió kilométert a sofőrök.


Mellesleg én személy kocsiban sem használom túl gyakran a belső tükröt. Tökéletesen meglehet lenni nélküle. Néha parkoláskor kell aztán annyi. Forgalomban a két külső tükör ha jól van beállítva pont elég.

2012. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kamionozok, nekem sincs benső tükröm, még sem török/zúzok, amikor bemegyek Pestre :)
2012. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
úgy tudom,ha valakit felvesznek limuzin sofőrnek,előtte gyakoroltatják vele a tolatgatást,a parkolást és fordulást. De nem tudom hogy ez még van-e,vagy csak régebben volt.
2012. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a belső tükröm úgy van beállítva, hogy a hátul ülők (rettegő) arcát lássam. :) Tolatáshoz felesleges, parkoláshoz hátrafordulok ha nagyon kell, de a parkolóradar úgy is szól, hogy állj!
2012. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is csak arra használom,hogy megtudjam nem-e rendőr jön mögöttem...XD
2012. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én motorozok, és azon sincs belső visszapillantó tükör... :)
2012. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 asztalos69 ***** válasza:

Rutin meg az évek. :D

Kinézel az ablakon, le a földre, és tudod, hogy hány métert mész hátra. Szem kell hozzá, meg némi rutin.

2012. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!