Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha elsőre nem sikerül a...

Ha elsőre nem sikerül a forgalmi, akkor érdemes tovább menni vagy hagyni kell az egészet a fenébe?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 18:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Hagyni kell az egészet, így van rendjén -.-"
2012. dec. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem csak másodjára sikerült. Gyakorolni kell még. Mikor megbuktam, egyből kértem egy új vizsgát, mert úgyis csak 2 hét múlva tudtak adni. Viszont az alatt a két hét alatt még vettem vagy 4-5 órát.
2012. dec. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, majd amikor sikerül a vizsgád, és egyedül közlekedsz a forgalomban, akkor fogsz rájönni arra, hogy bizony még nagyon sok rutinra lesz szükséged ahhoz, hogy igazán biztonságban érezd magad.


Nyugodtan vegyél még fel néhány órát, és menj ismét vizsgázni.

Nem feltétlenül azért buktál meg, mert nincs érzéked hozzá, vagy sosem lesz belőled jó vezető, ma már sajna elsősorban a pótvizsga-díja is beleszól a jegyek alakulásába!!!!

2012. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindjárt a feladásra gondolni ha szembejön egy akadály az életben. Vegyél még pár plussz órát aztán hajrá, próbáld meg még egyszer és sikerülni fog.

Különben túl vagy a KRESZ, az elsősegély és a rutin vizsgán. Pont itt adnád fel a célegyenesben?

2012. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A mostani oktatásban már nincs rutinvizsga sajnos, de sikeresen vett akadályok után már kár feladni az egészet. Következő sikerülni fog, ha meg nem akkor majd utána, addig gyakorolj. Mindig pozitívan állj hozzá a dolgokhoz, és előbb-utóbb célba érsz. Ha sokan feladnák az első sikertelen vizsga után, akkor nem, vagy alig lenne jogosítvánnyal rendelkező egyén az utakon.
2012. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem sikerült elsőre, aztán később meglett. Megéri a jogsi a pótvizsgát és pluszórát. Azon kívül hogy 6 éve vezetek, a munkámhoz is kellett a jogsi.
2012. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodj meg kedves kérdező,lehúzásra megy az egész.

Ha az oktatód úgydönt,tehetsz forgalmi vizsgát,akkor tulajdonképpen már nincs is miről beszélni.

A vizsgadrukk 50%-al rontja a teljesítményedet.

Ha ehhez önbizalomhiány is társul,akkor tuti megvágnak,akár nem is egyszer.Végülis ebből élnek...

2012. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
mivel a biztosok nagy része korrupt/behajtó így nagyon nehéz átmenni elsőre. ha már viszont 5.re sem megy, el kéne gondolkodni...
2012. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add fel. (Általában az életben semmit ne adj fel az első kudarc után.) Csak vésd az eszedbe: még a sikeres vizsga sem jelenti azt, hogy biztos a vezetési tudásod. Én több tízezer kilométer után is tanulok még új dolgokat, vonok le új következtetéseket az utakon. Persze a kellő rutin megszerzéséhez elég néhány ezer km is.
2012. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%
Ne add fel, érdemes tovább folytatni! Engem 3x húztak meg forgalomból, mert nagyon izgultam és pl elfelejtettem kiteni az indexet, ill. lekapcsolni! A 3. után feladtam, mert az egész a lehúzásról szólt, az ucsónál az oktatóm se értette, hogy miért húztak meg! Most újra kezdtem az egészet az elejéről!
2012. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!