Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sok nő miért nem tudja hol...

Sok nő miért nem tudja hol van a jobb, és bal oldal?

Figyelt kérdés
Érdekes, de több női ismerősömnél tapasztaltam, h nem tudták ezeket az alapvető irányokat. Sokszor keverték őket.

2012. dec. 27. 21:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
79%
Én is így vagyok az irányokkal. Valószínűleg összefügg azzal,hogy figyelmetlen vagyok,és tájékozódni sem igazán tudok. Egy készség,ami gyengébb,mint másoknak...
2012. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Most ez kb. olyan kérdés, mint, hogy a férfiak miért nem ismerik fel általában a színeket? :P
2012. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
A férfiak felismerik a színeket csak nálunk a barack az egy gyümölcs nem pedig szín.
2012. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Háhá! Néha én sem tudom. Volt már rá példa, hogy a bal kezemmel mutattam jobbra, és azt mondtam, hogy balra. ☺
2012. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Én csak akkor kevertem, mikor a hihetetlen tirpák vezetésoktatóm stresszelt.

Viszont több pasi ismerősömnél tapasztaltam, hogy alapvetően egyik fülükön be az infok, a másikon ki. Vagy 5 percen belül elfelejtik, ha nem is folyt át a fejükön. Ez tutira összefügg az irányérzékeléssel. Pasiké jó, de süketek, a nőknél meg fordítva. ;)

2012. dec. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is keverem ffi létemre, de csak akkor amikor belepof.znak, amikor éppen vezetek :-D
2012. dec. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A női és férfi agy működésében, felépítésében (fizikailag is) különbözik.

Nagy átlagban (természetesen nem minden esetben) a nők térbeli tájékozódása rosszabb.

Ki lehet próbálni, hölgyek (akár tudtok vezetni, akár nem):

Megnyitsz a monitoron egy várostérképet. Egy utcára viszed az egeret, mondjuk, az az autó.

Valaki mondja melletted, hogy az utcákon merre kanyarodj. Csak annyit, hogy jobbra, balra.

A legtöbb nő rövid időn belül rontani fog. Főleg, ha a képernyőn lefelé közlekedik, azaz jobbra kanyarodásnál balra kell húzni az egeret.

A legtöbb férfi nem, vagy csak sokára ront.

2012. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még annyit:

Ha a férfiak rontanak vezetés közben, az gyakran nem a tájékozódás hibája miatt van, hanem mert nem tudnak több dologra figyelni úgy, mint a nők.

Ugye az közismert, hogy a nők (átlagban) tudnak több dologra figyelni, de kevésbé tudnak egy dologra koncentrálni, a férfiak fordítva.

2012. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ex barátnőm nagyon jól vezet,mindenre figyel,óvatos,ugyanakkor dinamikus.

Viszont tolatni képtelenvolt megtanulni.Egyszerűen hosszú évek alatt sem tudta elsajátítani,hogy hátramenetben merre kell tekerni a kormányt!:))

2012. dec. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zsuzsabazsa ***** válasza:

Hát azért mert nem voltak katonák.

Most már a férfiak sem tudják.

Akinek nem inge ne vegye magára.

2013. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!