Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Önvédelmi fegyvereket, tippeke...

Önvédelmi fegyvereket, tippeket tudnátok mondani? F/15

Figyelt kérdés
Budapest egy nagyon alacsony közbiztonságú helyére járok iskolába. Villamosra majd buszra szállok. Elég jól verekszem bár mindig kivétel nélkül kerülöm a bajt. Járok edzeni +kung fu-ra de a baj engem is megtalál többedmagával meg fegyverekkel (ha értitek mire gondolok).

#tanácsok #önvédelem #testi épség megóvása #baj elkerülése
2013. jan. 1. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Legális fegyver csak a 40ml-res gázspray jöhet szóba nálad .

Majd , ha 18 leszel akkor lehet gáz riasztó pisztolyod .


Nem legális eszközöknél a legjobb önvédelemre a vipera .

De ha megfognak vele akkor elő állítanak .

Meg könnyen lehet vele 8 napon túl gyógyuló sérülést okozni úgyhogy nem igazán ajánlanám .


A leghatékonyabb az első kettő amit írtam .

2013. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Én a Hummer H1-et ajánlanám önvédelemre.
2013. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

1.) A közlekedésbiztonsághoz nem tartozik fegyver!

2.) 15 évesen nem lehet legálisan még gázspréd sem!

3.) Minek jársz kung fu-ra, ha nem tanulod meg hogyan kell elkerülni a konfliktusokat?

4.) A fegyver csak akkor jó, ha habozás nélkül tudod használni pont akkor amikor szükséges, és ha a támadó nem tudja ellened fordítani!

2013. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vagy választasz másik sulit.Az teljesen legális.Ezt azért mondom csak,mert én úgy tapasztaltam,hogyha rádmennek,akkor és ott megvédheted magad,de abban biztos lehetsz,hogy utána megkapod.Aztán megint és megint...Én anno a rosszabik fajtába tartoztam,tudom milyen.Ha kiszúrnak,tedd oda az arcod vagy menj át másik suliba,ha már egyszer annyira kerülöd a bajt.
2013. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy is...Úgy beszélsz,mint a Bronxban él. :D
2013. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyira gáz azért nem lehet, hogy fegyverre legyen szükséged. Magad is írtad, hogy kerülöd a bajt, hát tartsd meg ezt a jó szokásodat. Ha meg előkerül a bicska, akkor fogadd meg a mondást: szégyen a futás, de hasznos!


Mindenesetre az illegális eszközök helyett inkább az önvédelmi sportokban való elmélyedést javasolnám, a pofonjaidat ugyanis nem tudják ellened fordítani, szemben a gázspréddel, viperáddal, késeddel, vagy lőfegyvereddel, amiket bizony könnyen viszontláthatsz a szemedben, gyomrodban, hátadban.

2013. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

4-5 brazil ellen CSAK a gázspray jöhet szóba.

Ezt Én békásmegyeren le is modelleztem...

2013. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát ez poén mint ha Bronxban élnék azt mondja...

Úgy csinál mintha soha nem ment volna ki Magyarországra

2013. jan. 1. 20:49
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Értem a problémát.

A gázspray az egész jó.

A többi önvédelmi eszközzel az a baj hogy használni is tudni és merni kell..

Ami tippet tudok mondani az a nyakba akasztható medálszerű nyúzókés vagy valami szerszám. Pl egy tenyérnyi állítható franciakulcs amivel ütni is lehet vagy egy sörbontós svájci bicska. (Valami olcsó gagyi)

Ha esetleg a rend őrei elvennék tőled. Elő nem igen állítanának ezekkel mert az sok papír munka lenne. Ezek amik ilyen fél legális dolgok. Amúgy ha nem mutogatod a kutya nem tudja hogy van nálad pl gázspray vagy ilyesmi.

Én 30 évesen is tartok magamnál valami bicskát ha csak a boltba megyek át akkor is. Nem vagyok paranoiás de nem valami fényes környéken lakom.

2013. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Aztán mi alapján állítanák elő a viperáért?


Az eszközt lefoglalják, az embert meg feljelentik. Ennyi.


Hülyeséget azért ne írjunk...

2013. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!