Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem csinálják meg a...

Miért nem csinálják meg a Zuglói vasútállomásnál az utat? A Thököly utat, két buszmegálló közötti szakasz! Mire költik a rengeteg adónkat?

Figyelt kérdés
Budapesten a pont a Zuglói vasútállomásnál lévő Thököly úti szakasz valami iszonyatos állapotban van. A két buszmegálló között. Hatalmas gödrök mindenütt, amikbe még ha lassan is megy bele az autó, akkor is rettenetes. Nem is olyan régen még nem volt ilyen, de az biztos, hogy már több hónapja vannak ezek az állapotok. Miért nem képesek megcsinálni?

2013. jan. 24. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert Magyarországon senki nem foglalkozik a problémákkal hanem helyette a nemzetről meg a zsidókról pofáznak.
2013. jan. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Mert valahol tesztelni kell az új buszok "strapabíróságát"!
2013. jan. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Esetleg kérdezd meg a fideszes polgármestert, ugyanis amikor "libsi" polgármesteres volt Zuglónak, sokszor szenvedtek azzal, hogy emberi állapootban legyen a Thököly út (nem az állomásnál, hanem följebb a Bosnyák fele). Azóta viszont semmi nem történt.
2013. jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Fővárosi fenntartású az út, nem kerületi. Írj a BKK Közútnak, tapasztalataim szerint néhány hetes átfutással kijavítják a bejelentett kátyúkat.
2013. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a Thököly-Hungária kereszteződésnél a bejelentett kátyúk foltozása nem sokat javítana a helyzeten. Egyébként én gyűlöltem a Leonárdot, mert lesz*rta a kerület építészeti értékeit
2013. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na megcsinálták. A hét elején láttam ott munkásokat, de akkor a Hungária körúton haladva. Ma viszont a Thököly úton mentem és jó volt látni, hogy tényleg megcsinálták, betömték azokat az állati nagy gödröket. Bár az a kis szakasz még így is elég rossz, de már legalább nem katasztrófa.
2013. jan. 27. 04:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!